Včera jste v televizi mohli vidět reality show Výměna manželek, která byla tentokrát celkem zajímavá. Střetli se zde naprosto rozdílné rodiny, dalo by se říct, že to byl takový souboj bordelářka vs. milovnice čistoty. Ti, co viděli, nejspíš kroutili hlavou a nechápali…

Přiznám se, že já osobně tyto reality show moc nesleduji, ale když jsem viděla upoutávky na tento díl, musela jsem jej vidět a doteď jsem svým způsobem v šoku. Co jsem absolutně nechápala, bylo:

  • Neskutečný bordel a špína všude po bytě, především pak v dětském pokoji, a to se nebojí si tam pustit kamery
  • Matku „špindíru“, která absolutně nenaučila děti správným stravovacím a hygienickým návykům, kdy pětiletá dvojčata v životě nejedla salátovou okurku a jinou zeleninu, nečistí si zuby atd.
  • Matku „špindíru“, která absolutně neumí vařit.
  • Babičku od této rodiny, která měla vše na háku, nejvíc ji zajímal počítač, a ještě se cítila dotčeně, když jí to náhradní matka vyčetla.
  • Nezájem rodiny o celkovou výchovu třech malých dětí.

Asi bych našla více bodů, ale tohle jsou věci, které mi utkvěly v paměti. Samozřejmě otázkou zůstává, jak moc je to přitažené za vlasy a jak si střihači vyhráli? Realita může být o něco jiná, ale asi ne o moc...

Dívali jste se včera na Výměnu manželek? Jaký je váš názor na včerejší povedenou rodinku?

Zde malá ochutnávka ze včerejší výměny manželek

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/nechutna-vymena-manzelek-na-janu-cekala-jen-spina.html

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/vymenamanzelek?fref=ts

Reklama