Přijde vám, že je to tak snadné, že to snad ani nemůže být pravda? Pak věřte, že tomu opravdu tak je. Český start up Cleany.cz funguje už druhým rokem a za tu dobu si získal mnoho spokojených zákazníků, kteří vám to jistě potvrdí.

Jak to funguje?

5f22ae44ecefdobrazek.pngKromě toho, že je to jednoduché, je to také velmi rychlé. Věci do čistírny pošlete klidně ze svého mobilu při cestě do práce nebo do kina. Na webu CLEANY.CZ uvidíte přehledný formulář, kde si vyberete typ oblečení a počet kusů, které chcete vyčistit či vyprat. Za každý kousek zaplatíte vždy jednotnou cenu, nerozhoduje ani materiál nebo délka. Například vyčištění dámské sukně vás bude stát stejně, ať je bavlněná, džínová, dlouhá či krátká.

Po vybrání jednotlivých kousků k čištění a praní ještě vyberete datum, čas a adresu, na kterou se má kurýr dostavit. Pak už jen připravíte oblečení do plastového pytle nebo tašky, oblečení není potřeba nijak zvlášť balit. Pokud nemáte obaly, požádejte o ně kurýra a ten oblečení zabalí do našeho přepravního obalu.

Svoje oblečení dostanete zpět v domluveném čase. Bude perfektně vyčištěné, voňavé a vyžehlené. Na vás je už jen uložení do skříně.

Rychlé a spolehlivé služby

5f22ae5141cbaobrazek.pngKdyž byla řeč o rychlosti, tak nemáme na mysli jen rychlost objednání, ale rychlost celé služby. Kurýr u vás může být klidně už 90 minut od vytvoření objednávky. Čisté oblečení pak můžete mít u sebe už do 24 hodin. „Rychlost řešení objednávek se osvědčila například u manažerů, kteří potřebují rychle vyčistit oblek,“ popisuje Hanuš Zvolský.

Služby však nejsou určeny pouze manažerům, využít je může opravdu kdokoliv, kdo si neví rady, jak vyčistit vlněný koberec nebo potřebuje vyprat větší objem prádla po dovolené, či dětském táboře. Kromě běžného oblečení, společenských šatů nebo sportovního oblečení Cleany.cz čistí i bytový textil jako jsou záclony, koberce nebo závěsy.

Kvalita je na prvním místě

5f22ae613318fobrazek.pngKvalita je jedním z pilířů firmy. Když pošlete své oblečení do čistírny prostřednictvím Cleany.cz, máte jistotu, že se o něj postarají profesionálové. CLEANY.CZ si vybírá pouze ověřené čistírny, které používají eco-friendy technologie, které jsou šetrné jak k vašemu oblečení, tak k planetě. Všechny partnerské čistírny i prádelny jsou členy APAČ (Asociace prádelen a čistíren).

Díky internímu systému prověřování si tak můžete být jisti, že každý kousek, který do prádelny či čistírny pošlete, se dostane do těch nejpovolanějších rukou. Cleany.cz pro každý typ oblečení vybere tu nejvhodnější čistírnu či prádelnu. Pokud tedy potřebujete vyčistit koženou bundu, spacák a k tomu ještě vyprat košile, všechno pošlete v jedné objednávce. Kurýr pak rozveze jednotlivé kousky do vybraných čistíren, až bude vše hotové, vyzvedne oblečení, a pak pohromadě odveze k vám.

Více na CLEANY.CZ
5f22ae37e595dobrazek.png

Reklama