5f2133f94ea94obrazek.png
Žádný potok ani velká bahnitá kaluž nás nezastaví. Proto není divu, že když se vracíme z našich výletů, ani soused by nás nepoznal. Jsme poškrábaní a špinaví. I naše kola vypadají často jako bychom s nimi absolvovali zápasy v bahně. Ale přece si nemůžeme nechat ujít tyhle krásné zážitky.

Možná vám to něco připomíná. Třeba i vy se často takto vracíte domů, s rozzářenými úsměvy, ale špinaví od hlavy až po paty. Vždyť ale můžete bahno a špínu z vašich výletů nechat na místě. Nemusíte přece ušpinit auto i svůj dům.
5f213407079e5obrazek.png
Outdoorová myčka Kärcher OC 3 je ideální na cesty, malá, skladná a účinná. Snadno ji uložíte do kufru a můžete očistit na cestách zablácené kolo, kočárek či boty po výletě dřív, než je uložíte do auta. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu ji lze používat bez přípojky elektrické energie a vody. Snadno s ním odstraníte nečistoty, prach i nánosy bahna.  Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je mimořádně šetrný. Kärcher OC 3 Bike Box disponuje i univerzálním kartáčem s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. V boxu také naleznete čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickými nečistotami na kole a zároveň šetří jeho povrch.  Kvalitní flaušová utěrka z mikrovláken osuší vybavení před uložením. Díky Kärcher OC 3 Bike Box si můžete kolo, boty, dokonce i kočárek snadno a rychle očistit, ještě dříve, než se vydáte domů.
5f21341470481obrazek.png
obrazek.png

Reklama