Etomaskova, mio a Alka1, to jsou další tři čtenářky, které se dnes zapojily do denního tématu. Poslechněte si jejich výběr nejhezčích a nejodpornějších písniček...


Hezký den!

Nesnáším, to je vhodné slovo pro Až mě andělé od Petra Spáleného..- když ji hrají v rádiu, vypínám ji, když nelze vypnout, odcházím z místnosti. Hráli ji na pohřbu mého kamaráda, byla to jeho oblíbená. Ač od pohřbu uplynulo už skoro 15let, zůstalo to ve mně.

Aktuálně miluju Kolo, kolo mlýnský, písničku, kterou několikrát denně zpívá moje skoro-tříleťačka. Udělalo báááááác!

Spoustu pozdravů z jihu Čech vám všem posílá,
Etomaskova

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Milý Jakube,

děkuji Ti za krásně strávený večer :-) jsem zapomněla, že hledám písničky na ž-in a jen si je tak užívala - asi 3 hodiny :-). Dvojku červeného v ruce a profi Otíkovská sluchátka na uších. Jedna není nikdy dost (sklenička ani písnička - jsem básník?)!! Co sem jen dát?? Původně by se mi hodila "Without you" od Mariah Carey. S mým manželem jsme se u ní seznámili, když mě žádal o ruku se "náhodně" ozvala z repráků, na svatebním obřadě nám hrálo (mimo jiné) hádej co. A jen tak mimochodem máme v pondělí výročí.. Manžel ale odešel s chlapama na bowling a já to přehodnotila: Co ti poslat? Lucii, Stinga, U2, Nirvanu?.. Ale já sem dám dnes něco jiného. To když slyším, tak mi je 16, pár lidí mi říká, že jsem podobná Vejmělkové :-) a já mám mokré vlasy a všetci mi môžů závidieť :-):

Ak nie si moja

a teď kterou nesnáším..Je jich víc..Šenkýřka, Hooga Chakka pokřik od Hassellhofa nebo Mumuland od Kotvalda. Ale při čem zaručeně odcházím, jsou tzv. sprostonárodní písně..Například tento "poklad", to jak někdo začne hrát a zpívat na nějakém mejdanu či to pustí na nosiči, je konečná a já se loučím.

Cestovala mije milá

S písní na rtech (tou první) se loučím i teď - všechny zdraví,
Mio

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...


Krásné ráno,

posílám Vám svůj příspěvek k dnešnímu tématu "Nejkrásnější a nejodpornější písnička".

Písnička, kterou miluji:

Jednoho dne se vrátíš

Důvod: Mám moc ráda film Tenkrát na západě, poprvé jsem ho viděla v našem (tehdy ještě krásném) letním kině a dodnes si vybavím detail obličeje nádherné Claudie Cardinale na obrovském plátně a Charlese Bronsona s harmonikou. Způsob, jakým píseň nazpívala Věra Špinarová, pokládám za dokonalý.

Písnička, kterou nesnáším:

Dobrý den prapore...

Důvod: Tahle hrůza mě napadla ihned a nestojí ani za komentář. Snad jen, že melodie není to, co mi vadí.

Alka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písničkách...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Své písničky posílejte dnes (3. 6. 2010) maximálně do 15.00 hodin! Stejné písničky, které už dnes v magazínu vyšly, nebudou zveřejněny.

Reklama