Karlštejn

Navštívili jsme společný koncert několika hvězdných zpěvaček Královny popu 2009 na hradě Karlštejn. V první části koncertu vystoupily spíše princezny jako Aneta Langerová, Helena Zeťová nebo slovenská hvězda Jana Kirschner. Následovaly dvě zpěvačky, které objevil textař Michal Horáček: Lenka Nová a Naďa Valová. Zazpívat přišla herečka Kateřina Brožová a vrcholem večera se staly Věra Špinarová a Eva Pilarová.

Ostatně o programu tohoto koncertu jsme vás již informovali zde: Královny popu opět na Karlštejně a vy si budete moci koncert poslechnout na TV Barrandov 12. září.

Jaký koncert byl?

Večerem nás provázeli Petr Vondráček s Danielem Bambasem, kteří si občas pozvali na pódium i zajímavé hosty jako Pavla Vítka, Jiřího Suchého nebo Michala Horáčka.

Vítek a Vondráček

Samotný koncert pak zahájila Jan Kirschner, která se nám z nejmladší generace líbila nejvíc. Její vystoupení mělo šťávu a život, což se například o Anetě Langerové říct nedalo. Zpěvačka sice dala k dobru své hity, ale publikum se jí nepodařilo rozezpívat ani u oblíbené písničky Voda živá.

Překvapila nás Kateřina Brožová, která zazpívala písně z muzikálu Noc na Karlštejně - její pěvecký výkon byl takřka na úrovni profesionálky Báry Basikové, zpívající chvíli před ní.

Bomba na závěr

Závěr koncertu byl pro nás absolutní bomba. Věra Špinarová rozhýbala doposud vlažné publikum, a připravila tak půdu pro sedmdesátnici Evu Pilarovou. Obě dámy prostě dokázaly, že jim titul Královna popu opravdu patří. Zajímavý byl i duet Evy Pilarové a Vojty Dyka - Vojtovým výkonem jsme byli opravdu mile překvapeni. A nebylposlední, tím posledním se totiž stal dárek TV Barrandov pro Evu Pillarovou - totiž hvězda. Od včerejšího večera najdete na obloze kromě Večerky a Polárky také Pilarku!

Pilarová a Suchý

Nakonec malá exkurze po modelech

Letošní Královny popu povětšinou oblékaly černou...

Kirschner

Zeťová

Langerová

Nová a Válová

Basiková

Brožová

Špinarová

Pilarová a Dyk

Královny popu 2009

Která z královen se vám na našich fotkách líbí nejvíce a která měla raději zvolit jiné oblečení? Budete se 12. září dívat na záznam koncertu?

Reklama