V roce 2014 na sebe upozornila zpěvačka Rihanna, když si oblékla džíny, které vypadaly, jako kdyby se v nich plazila v bahně. Špinavý efekt byl ovšem schválně a kalhoty na sobě skutečné bahno neměly.

Foto: Profimedia

Značka Gucci teď přišla s džínovými lacláči pro muže. Na nohavicích vypadají, jako by byly zašpiněné od trávy. Prodávají se za 850 liber, což je v přepočtu přibližně 25 tisíc korun.

Foto: Gucci

Z dílny stejné značky pochází i další kousek se špinavým efektem. Jde o botasky, které už při koupi budí dojem, že je někdo pořádně vynosil. Jejich cena je v přepočtu necelých 20 tisíc korun.

Foto: Gucci

Podobně jsou na tom i další boty, které se řadí mezi takzvané ugly shoes. Nemusíte si u nich dělat starosti, že bílá bude postupem času působit zašle. Zašlé si je totiž už koupíte.

Foto: Gucci

Tip pro vás máme i v případě, že vaše jídlo většinou končí částečně i na oblečení. Když si vezmete tričko, na kterém už skvrny jsou, zbytek se na něm snadno ztratí. Cena trička startuje na 300 korunách a liší se podle velikosti. 

Foto: myclothidea

A na závěr něco speciálního pro fajnšmekry, kteří se domnívají, že před okolím nepotřebují mít žádné tajemství. Mohou si zakoupit bílé kalhoty s obrázky tělesných tekutin.

Foto: uselessthingstobuy

Reklama