Tyto nečistoty hyzdí naše okna i vitríny a úspěšně brání sluníčku rozsvítit naše domácnosti. S okenními vysavači od Kärcheru snadno a rychle všechny hladké povrchy vysvobodíme od špíny a s překvapující lehkostí jim opět navrátíme vzhled novoty. 

5cac673287189obrazek.pngNaše jarní dny jsou čím dál tím více ozářené teplými slunečními paprsky, které nás již z rána příjemně hladí po tváři. Z jitra se nám do prosluněných dnů lépe vstává, a co si budeme povídat, i ta snídaně je hned příjemnější. Ovšem do té doby, než dostaneme tu neskonalou touhu, podívat se ven z okna. To je totiž pohled spíše žalostný než veselý. Sotva jsme se stihli vzpamatovat ze sychravé zimy, příroda kolem nás se již dávno zmátořila a doslova rozkvetla. Tudíž máme na oknech špínu ještě ze zimních dnů okořeněnou nánosy čerstvého prachu a barevného pylu. Tato skutečnost naše krásná rána poněkud znepříjemňuje. Velká a francouzská okna jsme si přeci pořídili kvůli tomu, abychom měli krásný výhled a sluneční paprsky hezky rozzářily celou naši domácnost. Díky několika rychlým tahům můžeme smutnou podívanou opět přeměnit na příjemné chvilky v naší domácnosti s nádherným výhledem.

S okenním vysavačem Kärcher WV 6 plus se naše domácnost rozzáří již během několika málo chvil. Zařízení totiž disponuje inovativní technologií stěrky, která je u tohoto modelu ze speciálního tekutého silikonu, který zpříjemňuje, ale hlavně až trojnásobně urychluje proces mytí než běžnými metodami. Potěší zejména pyšné vlastníky francouzských oken či vitrín nebo jiných předmětů, jejichž plochy sahají až k zemi. Povrch stačí vysát jedním tahem až k podlaze, kde se silikon stěrky krásně přizpůsobí a umožní tak vysátí špinavé vody až do úplného kraje. Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je ideální i pro ty, kteří si mytí oken i dalších hladkých ploch doslova užívají.
5cac67560ff32obrazek.png
Díky výkonné baterii totiž vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut. Navíc disponuje i displejem, který přesně ukáže, kolik času nám zbývá. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat. Aku stěrka je krásně lehká a má ergonomický tvar, tudíž nám perfektně padne do ruky a čištění s ní bude lehké i hravé. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývačem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Špinavá vysátá voda se během čištění nashromáždí v nádobce, kterou stačí na konci pouze vylít, aniž bychom se jí museli dotýkat.  Celý proces mytí je tedy krásně rychlý, efektivní a hygienický. S okenními vysavači od Kärcheru zjistíte, jak chutná láska na první vyčištění. 

Pokud vás zajímají další šikovné tipy, jak zamést se špínou nebo oživit výhled za okny, podívejte se na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.
5cac665b5d714obrazek.png

Reklama