Otevřenou zpověď milostného soužití zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Balunka1. Problém s erekcí se jí silně dotýká, ale manžel to neřeší - stydí se. Tak jejich sexuální život zůstává na bodu mrazu...

Čtenářka Balunka1 řeší problém s manželovou erekcí takřka pokaždé, když má dojít na věc. Což se právě kvůli těmto problémům eliminovalo na frekvenci jednou za rok.


Dobrý den,
tento problém řešíme už, bohužel delší dobu.
Ze začátku jsme si mysleli, že je to jen dočasné a nepříjemné pro manžela i mně.
Vše bylo v pořádku do doby, kdy měl „za......“, to mu klesl ihned.
Bohužel to pokračuje do teď, dostalo se to tak daleko, že už spolu spíme 1 za rok.
Je to šílené, manželovi nic nevyčítám, vím, že to není jeho vina, ale řešit to nechce.
Stydí se. I přesto, že mám velmi dobrého kamaráda gynekologa a ten by nám pomohl, ale bez jeho zájmu a přiznání problému to nejde.
No a já si pomůžu sama. Neřeším to.

S přáním krásného dne,
Balunka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama