Michael Jackson světské věci jako účty nikdy moc neřešil, na všechno si vždy najal schopné lidi. Jak se ale ukazuje, nevybral si právě nejlépe. Nejčerstvější informace o zpěvákovi totiž tvrdí, že se stal objektem rozsáhlého spiknutí, ve kterém figurují jím pověření makléři. Oznámila to Jacksonova tisková mluvčí.

Podle ní se objevil dostatek důkazů, aby soud pochopil, že poradci vmanévrovali Jacksona do celé řady pochybných podniků, ve kterých zpěvák v dobré víře nenávratně utápěl svoje peníze.

Pokud se vše potvrdí, půjde o jeden z největších finančních skandálů v showbyznysu, protože v Jacksonově případě vždy šlo o stamiliony dolarů. Jackson se po vznesení obvinění ani nepodivil, na práci jeho manažerů mu bylo prý něco divného již delší dobu.

Osmačtyřicetiletý zpěvák je tak vystaven další peripetii, která jeho pochybnému duševnímu zdraví dozajista neprospěje, a nezbude než doufat, že album, které ohlásil na příští rok, nebude procesem příliš poznamenáno – i když peníze jsou asi to nejmenší, co se geniálnímu podivínovi honí hlavou.

Reklama