Vysoce kvalitní zvuk a materiály dělají ze sluchátek Philips Fidelio L3 unikátní kousek, s nímž zažijete maximální komfort. Bezdrátový model přes uši má vnitřní polštáře potažené příjemnou měkkou kůží a kovovou čelenku s udržitelně získanou kůží Muirhead. Sluchátka potěší nejen oceňovaným evropským designem, ale i vynikajícím zvukovým výkonem. Díky reproduktorům s certifikací pro zvuk ve vysokém rozlišení si vychutnáte působivé basy, plně znějící střední frekvenci i vyšší tóny se všemi detaily. Nerušený požitek z čistého zvuku zajišťuje funkce aktivního potlačení hluku, s níž vás žádné okolní ruchy nebudou rozptylovat. Neomezí vás ani baterie, která vydrží až 35 hodin. Za 15 minut nabíjení přes USB-C kabel navíc získáte dalších šest hodin poslechu.

Špičková sluchátka Fidelio L3 budou pro milovníky kvality dostupná již od konce března za cenu 9 799 Kč.
6053421e74445obrazek.png

Pokud jste ve volném čase nejraději v pohybu a cvičení si bez hudby už ani nedokážete představit, zbystřit byste měli u novinek ze sportovní řady. Ergonomická bezdrátová sluchátka přes uši Philips A4216 sedí pevně na hlavě a zároveň poskytují naprostý komfort. Jejich náušníky tvoří měkké a prodyšné polstrování a paměťová pěna se speciálním chladicím gelem, takže vás udrží v pohodlí i při opravdu náročném tréninku. Náušníky lze navíc odejmout a omýt. Soustředit se plně na výkon vám umožní i odlehčený design se schopností pasivního potlačení hluku. Díky funkci rychlého nabíjení a nadstandardní 25hodinové výdrži přehrávání se můžete dostat do svého tempa, kdykoli to budete potřebovat.

Philips A4216 budou k dispozici začátkem dubna za cenu 1 899 Kč.
6053422921fe6obrazek.png
Bezdrátová novinka do uší Philips A3206 se hodí pro příznivce lehkých a subtilních sluchátek, s nimiž si lze užít běhání, posilovnu i vydatnou pěší túru. Příjemné nošení zajišťují tři různé typy špuntů a tři druhy háčků, z nichž si vyberete ty, které vám nejlépe vyhovují. Reflexní kabel vyztužený kevlarem pomáhá s lepší viditelností při večerním pohybu po městě a v náročnějších podmínkách model obstojí i díky voděodolnému provedení. Sluchátka jsou kompatibilní s Google Assistant i Apple Siri a 10hodinová výdrž jejich baterie zajišťuje bezproblémový přísun hudby po celou dobu vaší pohybové aktivity.

Sportovní špuntová sluchátka A3206 budou k dispozici od konce dubna již za 1 399 Kč.

Sledujte nás na sociálních sítích: @TPVision na Twitteru, @philipstelevision na Instagramu nebo @PhilipsTV na Facebooku
60534256f12ceobrazek.png

Reklama