Co prožívá žák v autoškole, když jeho instruktor během zkušební jízdy usne, to si můžete přečíst v příspěvku čtenářky Ilony R. Předesílám, že vesele jí nebylo...

Dovedete si představit, že by váš instruktor řízení při jedné z prvních jízd usnul? Právě to se stalo čtenářce Iloně R.


Dobrý den,

rozhodla jsem se, že se podělím i já o svou zkušenost s řidičákem.
Bylo to krásné červencové odpoledne a já již netrpělivě čekala před domem jako vždy na červené autičko s nápisem AUTOŠKOLA. V zápětí již zastavilo já nastoupila kamarádka dokončila svoji jízdu,vystoupila a já usedla za volat a hurá na to. Už když jsem se připoutala pásem viděla jsem jak se učitel potí a košile je mokrá,že by se dala ždímat. Zavelel směr cesty a já se rozjela, cestu jsem důvěrně znala již několikrát jsem ji projela tak jsem neviděla problém. Po pár ujetých km jsem si uvědomila, že již delší dobu učitel nepromluvil tak jsem po očku koukla co se jako děje. Kouknu jednou, po druhé a PANE BOŽE on spí to je hotovo prolétlo mi hlavou. Dojela jsem na konec své trati, kterou mi označil, samozřejmě bez parkování a jela zpět těsně před domem dalšího účastníka našeho kurzu se učitel probral. Zavelel zastavit, učinila jsem tak a čekala co bude dál. Po zastavení nastal chvíli naprostý klid a potom tichým hlasem pan učitel pronesl větu „Ilonko, jela jsi skvěle, ale zůstane to mezi námi, viď? „
Do týdne jsem ukončila úspěšně autoškolu a na ty nervy co jsem měla z té jízdy se spícím učitelem dnes vzpomínám s úsměvem.

S pozdravem,
Ilona R.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

  • Zavzpomínejte na dělání řidičáku - jak vám to šlo? Prožila jste něco vtipného? Nebo naopak nebezpečného? Udělala jste řidičák napoprvé?

Příspěvky na toto téma mi zasílejte nejpozději 12. března 2012 v 15.30 hodin na redakční e-mail (viz níže). Pokud váš příspěvek uveřejním, potom máte šanci na získání krásného dárku - dvou srdíčkových bonboniér I Love Milka. A pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, ať je váš příspěvek alespoň dvakrát tak dlouhý jako tento odstavec textu.

milkamilka

Reklama