profimedia-0094193689.jpg
Foto: Profimedia

Přes noc třicítkou

Untitled-collage-2-.jpg
Foto: YouTube / Růžová saténová košilka s černou krajkou, Beler.cz 829 Kč

Pomocí kouzelného prášku se třináctiletá Jennifer Garner ocitne v těle třicetileté ženy. A co k dospělosti patří? Kromě jiného i saténové košilky na spaní, které sice nejsou pohodlné všem ženám, ale rozhodně vypadají božsky.

Hluboký spánek

Untitled-collage-5-.jpg
Foto: YouTube / Saténový župánek s krajkou v pase Kalimo, Amine.cz 1271 Kč

Film Hluboký spánek je z roku 1946 a zazářila v něm americká herečka Lauren Bacall. Když se na plátně objevila v saténovém župánku, divákům se tajil dech. Pro svůj štíhlý pas se přes noc stala sex symbolem.

Nová holka

5ece2d03e5487Untitled-collage-4-.jpg
Foto: YouTube / Pyžamo se srdíčky, Cropp 379 Kč

Zooey Deschanel by si možná ráda zahrála častěji v nějakém thrilleru, nicméně režiséři mají jasno. Její tvář se hodí do romantických filmů a seriálů. Seriál Nová holka je o roztomilé dívce, která se po těžkém rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Srdíčkové pyžamo do příběhu skvěle zapadá!

Příběh z Palm Beach

Untitled-collage-1-.jpg
Foto: YouTube / Victoria’s Secret pruhované saténové pyžamo, Angelshop.cz 2499 Kč

Claudette Colbert v pruhovaném pyžámku rozhodně není tak sexy jako její kolegyně Lauren Bacall. Na rozdíl od ní však v Příběhu z Palm Beach (1942) hraje frustrovanou manželku neúspěšného inženýra. A co si budeme povídat, v takové situaci ženy dávají přednost pohodlí.

Amélie z Montmartru

Untitled-collage-3-.jpg
Foto: YouTube / Průsvitná košilka s výstřihem a krajkou, Zupanypyzama.cz 1049 Kč

Film Amélie z Montmartru se stal ikonickým především díky éterické postavě Amélie, kterou ztvárnila Audrey Tatou. Herečka rozhodně není sexbomba, proto i v krajkované košilce s velkým výstřihem vypadá jako raněná laň.

Prázdniny v Římě

Untitled-collage.jpg
Foto: YouTube / Bílá bavlněná retro košile na spaní, Fler.cz, Prodejce Zlatá Srnka 1354 Kč

Za Prázdniny v Římě (1953) si Audrey Hepburn vysloužila Oscara. Není se čemu divit, role princezny jí padla jako ulitá. Kromě jiného odborníci cenili i kostýmy, mezi něž patřila i dlouhá bílá bavlněná košile. Pokud chcete žít život jako na zámku, určitě si jednu takovou pořiďte.

Někdo to rád horké

5ece3e3be8eb5obrazek.pngFoto: Profimedia / Černé negližé s krajkou Lascana, Aboutyou 909 Kč

Když se v padesátých letech někde objevila Marilyn Monroe nikdo nečekal, že by měla na sobě přebytečný materiál. Jinak to nebylo ve veleúspěšné komedii Někdo to rád horké, kde se v jedné ze scén ukázala v černé krajkové košilce s hlubokým výstřihem.

Čtěte také:

Reklama