Každé sedmé manželství je dnes bezdětné, tvrdí Rakušané, přičemž jen třetinu těchto hendykepů způsobují překážky výlučně na straně ženy. Stále častěji mohou za nezdar při plození potomstva muži, respektive jejich líné či chybějící spermie. Právě proto se rakouská televize ORF 2 rozhodla před časem uspořádat soutěž o spermie nejrychlejší - něco jako bleší cirkus.
Dobrovolníci se svépomocí zasadili o poskytnutí ejakulátu a jeho vzorky předali pod kódy určené laboratoři. Televizní diváci mohli výsledky shlédnout na obrazovce.
Nejrychleji se pohybovaly spermie čtyřiadvacetiletého svobodného venkovana, který byl posléze představen v populárním pořadu VERA. Za své superpohyblivé spermie také převzal nejvyšší cenu tohoto pikantního klání.

Unikátní dárek
Neobvyklý dárek k jednadvacátým narozeninám dostala studentka medicíny z Richmondu (americký stát Virginia). Spolužačka - také medička - jí věnovala skleněnou karafu s nápisem "nejcennější tekutina" a obsahující přesně půl litru ejakulátu.
Vzácný obsah dárkyně pracně získala během osmačtyřiceti hodin od půldruhé stovky spolužáků a jejich přátel. O pravém účelu však většinou nevěděli. - Prý se domnívali, že ejakulát bude sloužit k výzkumným účelům v univerzitních laboratořích a ochotně onanovali nad sběrnými nádobkami.
Reklama