Chuť spermatu si sami namixujete

Přestože se mnoha mužům „zvedá kufr“ při představě, že by měli ochutnat své vlastní sperma, po svých partnerkách často vyžadují, aby se při jeho polykání tvářily, jako když si pochutnávají na božské maně.

Přitom je mužský ejakulát většinou trochu slaný nebo nahořklý a většinou kyselý. Všechno závisí od toho, co dotyčný pán s oblibou často konzumuje. Zda holduje uzeninám, alkoholu či cigaretám.

Zlepšení chuti spermatu slibuje preparát americké společnosti Blue Mountain Nutraceuticals, který údajně už za týden promění semeno v sladkou delikatesu připomínající chutí šťavnatá jablka.

Posiluje organizmus

Jablko, nebo pomeranč?

Jedná se o stoprocentně přírodní doplněk stravy, který má vyjma chuti semene pozitivní vliv také na cévy a srdce, protože obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Už po týdnu užívání dvou tablet denně prý nastane radikální změna.

Určený je především pro milovníky orálního uspokojení, kteří nutí partnerku polykat, ovšem neprodukují zrovna libě chutnající ejakulát. Přípravek je vhodný také pro vegetariány, obsahuje antibakteriální látky, snižuje cholesterol a posiluje imunitu. Třicet tablet v e-shopu vyjde na patnáct dolarů bez poštovného, tedy asi 267 korun.

Blue Mountain Nutraceuticals vyrábí také přípravek pro ženy, který mění chuť poševních sekretů a dodává jim příjemně citrusovou příchuť.

Vyberete si podle svého příchuť, kterou pak „naordinujete“ partnerovi? Mimochodem - víte, že je sperma „kalorickou bombou“?

Reklama