Na projekt Kaa-wa jsem narazila úplnou náhodou na sociálních sítích. Šperky ve tvaru kávového zrna člověka zaujmou na první pohled a ještě když se tak krásně zlatě nebo stříbrně třpytí. Kaa-wa je ucelený projekt, který obsahuje ilustrace, příběhy, fotky, šperky, doplňky a zároveň podporuje dobrou věc. Koupí jejich produktů totiž přispíváte na aktivity Klubu Afasie.

Projekt Kaa-wa primárně propojuje svět příběhů, šperku a ilustrace. Autorkou konceptu je šperkařka Anna Steinerová, která navrhla a vytvořila kolekci šperků inspirovaných kávovými zrny. Její šperky doplňují poetické příběhy s vůní kávy od spisovatele Jiřího Dvořáka. Obaly a ilustrace jsou dílem atelieru NaPOLI. Kaa-wa stále oslovuje další umělce a vybízí je k podpoře projektu svým dílem. Podívejte s na krásné šperky a doplňky nyní nabízejí. Pokud jste milovníci kávy, tak jako já, tak byste si určitě vybraly. Celou nabídku najdete na www.kaawa.cz

kaawa

kaawa2

kaawa 3

kaawa 4

kaawa5

kaawa6

kaawa7

kaawa

kaawa8

Občanské sdružení Klub afasie podporuje osoby s afázií, napomáhá efektivnímu užívání řeči jako nástroje mezilidské komunikace, psychické adaptaci na handicap i sociální reintegraci. Svými aktivitami se snaží zvyšovat kvalitu života osob s afázií. Popularizuje problematiku afázie mezi odbornou i laickou veřejností.

Mezi cíle občanského sdružení Klub afasie patří zejména:

- bojovat proti izolaci afatiků a jejich blízkých

- organizovat skupinová setkání lidí s afázií

- poskytovat osobám s afázií poradenské služby

- obhajovat oprávněné zájmy afatiků

- informovat veřejnost o afázii

Zdroj foto: Facebook.com/kaawakaawa

Reklama