Jemná krása

Mnoho žen preferuje jemné nenápadné šperky, které jsou součástí jejich každodenního života. Zdobí je, ale nepoutají na sebe nutně velkou pozornost. Přesně takové jsou v první galerii.

6091ab9a25242image.png

Pandora, set náušnic a řetízku s přívěskem ve tvaru růže, leštěné stříbro, Alove, náhrdelník s briliantem Love Forever, Fope, náramek z bílého zlata, prodává Halada, ALOve, náhrdelník s briliantem Forever Love

Perly do každé šperkovnice

Jsou elegantní, nestárnoucí a letos také trendy. Perly lze bez obav zařadit mezi ozdobu, která by neměla chybět v žádné šperkovnici. Navíc je to trochu sázka na jistotu. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant.


6093d16fd927aobrazek.png

Antiperle, Concha stříbrný náhrdelník velikost B, stříbro, Mooyyy, náhrdelník a náramek NONA, růžové říční perly a stříbro, Aleyolé, náramek Sartin, stříbro, prodává Ornamenti, Elina Rosina, stříbrné kulaté náušnice, prodává Ornamenti, Aleyolé, náušnice Pearly Mini Bali, zlato, prodává Ornamenti, Alo diamonds, náušnice z bílého zlata s perlou.

Pro odvážné holky

Tyto barevné šperky nejsou pro každého, ale rozhodně mají šmrnc. Hodí se pro majiteku, která se nebojí být lehce extravagantní. 

6091abc1cf6d0image.png

Eline Rosina, pozlacené přívěsky na náušnice, prodává Ornamenti, ALO Diamonds, náušnice z růžového zlata, s diamanty a růžovým topazem, Pomellato, Prsten M’ama non M’ama, prodává Halada

Reklama