Letos jsou v trendech barvy snad tolik jako nikdy dřív. Připravte se ale i na klasiku ve formě perel, retro šperků nebo skládaných řetízků. Ať už si pořídíte nebo najdete ve své šperkovnici jakýkoliv, neváhejte je vytáhnout a zazářit s nimi.

Náhrdelníky v pastelových barvách
Vysoce módní vzhled a neformální styl – tak by se daly charakterizovat šperky v pastelkových barvách. Dají se nosit samostatně nebo si jich můžete navléknout víc najednou. Budou vypadat skvěle k monochromatickému outfitu, ale i k tomu, který se skládá z více barev.

shutterstock-1959020557.jpg
Foto: Shutterstock

Korálkové šperky
Mnozí z vás si jistě pamatují z dětství navlékání korálků, vytáhněte je a znovu noste! Klidně si udělejte vlastní, zkombinujte různé tvary, barvy, druhy materiálů a třeba si je personalizujte. Říkáte si, že jsou dětinské, ale jsou dovoleny v jakémkoliv věku.

Retro květinové šperky
Dříve se nosily krátké sukně a velké květinové náušnice, ty se letos vrací do módy. Mohli jste je vidět na letošních přehlídkách nebo se často objevují na nevěstách. Vraťte se do 70. let a využijte energii velkých květin ať už v uších, na krku nebo na ve vlasech.

shutterstock-2249311979.jpg
Foto: Shutterstock

Perlové šperky
Šperky jsou nesmrtelné a nesmí chybět ani letos, navíc se perfektně vyjímají v letos trendy stylu marmeidcore à la mořská panna. Zaměřte se na perly všech barev a tvarů a pamatujte, že jich nikdy není moc.

Řetízky na tělo
Poslední roky jsou řetízky na tělo velkým hitem a drží se na vrcholu i letos. Vypadají skvěle na plavkách, ale i na šatech a neměly by vám chybět u moře na dovolené. Je to trochu extravagantnější, troufnete si?

shutterstock-1921569815.jpg
Foto: Shutterstock

Byzantské zlaté šperky
Masivní zlaté šperky jako za doby římského císaře patří k těm, ve kterých letos rozhodně vyniknete. Nehodí se to asi do práce a na žádné akce na úrovni, ale na každé party zazáříte. Je to maximalistický šperk, který upoutá pozornost, proto ho volte k jednodušším outfitům.

Tlusté řetězy
Přesně tyto motorkářské řetězy jsou extrémně v kurzu. Opět – jsou masivní, takže je dolaďte k něemu jednoduchému, třeba celočernému outfitu.

shutterstock-2113201070.jpg
Foto: Shutterstock

Barevné náramky
Náramky pořádně křiklavých barev patří mezi pravé letní šperky. Experimentujte s barvami a takové malé doporučení od nás – zkuste barvu náramku zkombinovat s kabelkou stejné barvy.

Zdroj: Instyle, Whowhatwear, Byrdie

Reklama