Dlouhé náušnice

Dlouhé náušnice, které sahaly až k ramenům, byly oblíbeným trendem minulé sezóny a jinak tomu nebude ani letos. Ať už zvolíte perlové, štrasové nebo jen v podobě řetízků, oslníte s nimi na každé akci. Nemusíte se jich bát ale ani ve dne, kdy skvěle doplní například vás kalhotový kostým. Obzvláště dobře vypadají s mikádem nebo staženými vlasy, kdy krásně vyniknou.

shutterstock-1687432873.jpg
Foto: Shutterstock

Koktejlové prsteny

Určitě si vzpomínáte, když jsme psali, že jsou opět v módě dlouhé operní rukavice. Svůj styl, obzvláště během formálních příležitostí, pak povznesete, když přes ně navléknete prsten s opravdu velkým kamenem. Koktejlové prsteny patří mezi pilíře slavnostních doplňků, ale nebojte si je vzít i během dne. Například jednoduché černé šaty dokáží doplnit s grácií, ale bát se jich nemusíte ani k barevnému kompletu. Nekombinujte je však s jinými prsteny. Většinou k celému outfitu bohatě postačí jeden.

tws.png
Foto: Swarovski

Silné článkovité řetězy

Řetězy na krk zůstávají v módě, ale jejich trendy design a vzory se každým rokem mění. Jeden z nejžhavějších šperkařských trendů v roce 2023 budou silné pozlacené řetězy ze spojovaných článků, které budou velmi výrazným prvkem každého outfitu. Sladit k nim ve stejném stylu můžete i náramky. A hravě je můžete kombinovat se slabšími řetízky nebo třeba perlami.

shutterstock-1931319839.jpg
Foto: Shutterstock

Manžetové náramky

Tento druh náramku lze nosit přes den i ke zvláštním příležitostem. Navíc se dá perfektně vrstvit s dalšími náramky podobného stylu. Nejlepší je, že si je můžete například nandat přes košili. Prodávají se v mnoha variantách – od zlatých až po křišťálově zdobené od slabšch po silnější. Navíc jimi lze doplnit mnoho různých stylů.

shutterstock-1868623438.jpg

Foto: Shutterstock

Perlové náušnice

Nesmrtelné perly! Jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Perly se vracejí v ještě větších velikostech. Perlové náušnice v roce 2022 zaznamenaly triumfální comeback a jinak tomu nebude ani letos. Od elegantnějších řetízkových náušnic až po luxusní velké perly, ženy ze všech společenských vrstev za sebe nechávají mluvit své uši – doslova! Nejlepší na tom je, že perly se dobře hodí ke stříbrným i zlatým kovům a také se hodí pro příležitosti všeho druhu, ať už jde o brunch s přáteli, schůzku s klientem v poledne nebo večírek pozdě večer.

63b59326660c9blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Velké knoflíkové náušnice

Naše maminky a babičky nosily klasické knoflíkové náušnice s diamanty a perlami. A ty jsou zpět! Co se však nyní změnilo, je zavedení drahých kamenů a také jejich velikost. V módě jsou rubíny, smaragdy, tanzanit i růžový křemen. Ale pokud se vám nechce příliš utrácet, sáhnout můžete třeba i po bižuterii s broušeným baveným sklem.

profimedia-0695354542.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Gargi Fashion Jewellery, Vogue, Style Caster
 

Reklama