Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále ještě nevíte, co koupit třeba mamince, sestře nebo dobré přítelkyni?

Nespokojíte se s ledasčím, ale sháníte opravdu hodnotný a luxusní dárek, třeba v podobě originálního šperku? Pak máme inspiraci právě pro vás.

Šperky Frey Wille.

Vyznačují se ušlechtilou elegancí a svým designem a originalitou vynikají nad běžnou produkci klasických šperků. Stanou se své nositelce nádherným doplňkem nejen k běžnému oblečení, ale hodí se i k slavnostním příležitostem, k svátečnímu oděvu i k luxusním materiálům plesových šatů. V čem spočívá jejich výjimečnost?

Základem technologie výroby šperků od značky Frey Wille je email neboli smalt, což je tekuté sklo s minerálními přísadami, které se taví při teplotě 800 stupňů celsia.
Tyto umělecké šperky jsou zdobeny vypalovanými dekory a jsou pozlacené 24-karátovým zlatem ve formě zlatého prášku.
Svým důvtipem a ztvárněním dokazují, že si vedle klasických šperků z drahých kovů najdou nejen své místo, ale v mnohém je i předčí. Kombinace jedinečného designu a užití charakteristického materiálu – emailu – si velice rychle získaly mezinárodní uznání a oblibu. 

 

 

 

 Značka Frey Will vznikla v roce 1951 ve Vídni. Založila ji umělkyně Michaela Frey, která si oblíbila práci s emailem a soustředila se na výrobu šperků a dekorativních předmětů s použitím tohoto materiálu. Po její smrti v roce 1980 se stal majitelem společnosti Friedrich Wille, který sestavil team akademicky vzdělaných designérů pod vedením Simone Grünbergerové a kompletně zreorganizoval uměleckou práci společnosti.

V současné době provozuje společnost Frey Wille více než 40 obchodů po celém světě.
V ČR se nacházejí 2 prodejny – v Praze a ve FREEPORTU v Hatích u Znojma, kde můžete tyto jedinečné šperky zakoupit se slevou 30-50 %.
Více na www.freeport.cz

Reklama