elie

Šperky a doplňky jsou nedílnou součástí našeho oblečení. Daly by se přirovnat k „třešničce na dortu“. Dokážou povznést a dodat patřičný lesk. Důležitou roli hrají kovy a jejich odstíny. Pokud máte raději stříbro, přijdete si dnes určitě na své.

Šperky, bižuterie, kování, ale i metalické povrchy v barvě stříbra si pro svou novou kolekci zvolil i návrhář Elie Saab. Jeho šaty určené pro společenské události jaro/léto 2016 vypadají obzvlášť romanticky. Jako z pohádek Tisíce a jedné noci. Však není žádným tajemstvím, že tentokrát čerpal inspiraci v Indii.

navrh

Možná byste čekali spíš teplé barvy koření a zlaté doplňky, ale Saab šel překvapivě úplně opačným směrem a zvolil chladné pastelové tóny a doplňky v barvě stříbra. Trochu netradiční, řeknete si, ale volba stříbra byla záměrná. Dosáhl tak mnohem vzdušnějšího a křehčího vzhledu šatů.

Éterické modely z transparentních materiálů pošité korálky, výšivkami a pajetkami jako pro princezny doplnil i krásnými šperky v barvě stříbra. Prsteny, náramky, čelenky a náhrdelníky dokonale ladí s metalickými povrchy bot a kabelek rozmanitých tvarů.

Jak se vám líbí tato kolekce? Máte raději zlato, nebo stříbro?

Čtěte také:

Reklama