Andělský zvonekAndělský zvonek je malá klícka ve tvaru koule, srdíčka nebo slzy. Dá se otevřít a dovnitř umístit rolnička - malý barevný korálek, který jemně cinká. Pozornost budí perfektní zpracování, němečtí šperkaři firmy Engelsrufer jsou totiž mistři svého řemesla. Různé barvy kovu a korálků vytvářejí neuvěřitelné množství různých kombinací. A kromě toho, že je originální a krásný, má tento šperk ještě navíc zvláštní poslání.

Principem je tzv. bola, stará tradice mexických indiánek. Je založená na poznání, že cinkání šperku pohupujícího se na bříšku těhotné ženy slyší i miminko. Příjemné tiché zvuky vnímá a je schopné je rozpoznat i po narození. Známý zvuk je uklidňuje a tak vždy, když je potřeba ukonejšit plačící děťátko, přijde ke slovu bola. Maminky si po porodu zkrátí řetízek a miminko si hraje s rolničkou při kojení. To jen dál posiluje spojení pocitu bezpečí se známým cinkáním. Později se rolničky věší dětem nad postýlku nebo zašívají do oblíbeného plyšáčka. A ještě později, když děti odrostou, dcery po matkách „svůj“ andělský zvonek dědí, aby dál dělal radost jejich vlastním dětem.

Anděl strážný


Mamince, které chcete za všechno poděkovat, přítelkyni, která přestála nepřízeň osudu, nebo třeba sestře, která se něčeho obává, těm všem udělá radost a dobrou službu strážný anděl. Malý stříbrný, zdobený zirkony, nebo v úpravě rosé. Všichni jsou krásní, hodí se pro všednodenní nošení i k večernímu outfitu. A když je vám úzko, stačí se ho dotknout a na malou chvíli zavřít oči… Cítíte jeho sílu?

Andělská křídla


Andělské šperky jsou symboličtí ochránci, které si rády volí ženy povolané k těm nejtěžším a nejdůležitějším úkolům. Ženy, které potřebují udržet přízeň dobrých andělů, strážců správných rozhodnutí, ochránců před lidskou malostí, nepřízní osudu, ale i ubíjejícím všednodenním stereotypem. Andělé totiž mají moc udržet vás nad věcí a posílit v okamžicích, kdy potřebujete dodat odvahu a vnitřní sílu. Mějte proto kousek svého anděla pořád u sebe. Andělské křídlo nemusí být jen z kovu, může být například z černého skla, nebo keramické. Působí tak fatálně…

Vánoce jsou časem andělských dárků. Podívejte se na celou nabídku šperků, které zdobí tělo, ale také ochraňují a posilují duši: andelske-zvonky.cz

Reklama