Často se vedou spory o tom, zda je to vkusné, nebo už na hranici laciné vulgarity. Teď přišli módní tvůrci s trendem, kdy se břicho opět odhaluje. Vrchní díl nahradila podprsenka, nebo krátké bolerko.

Tak a teď jsem z toho jelen, zda mám s tímto trendem vůbec vyjít na světlo boží, abyste si o mně nemyslely, že si odporuji. Nedávno jsem se plně ztotožnila se stylovou ikonou Iness de la Fressange, že je to pro dámu nepřípustné. Čtěte v článku o módních prohřešcích.

Teď se s tím musím nějak popasovat.

Ne všechny modely působí vulgárně a některým z vás se možná budou i líbit, tak proč dělat, že tento trend neexistuje. Myslím, že by byla škoda nechat si tyhle módní extravagance jen pro sebe. Koneckonců jsem tu od toho, abych vás informovala, a vy už si samy vyberete, jestli tento trend přijmete, nebo ho zavrhnete.

V každém případě bude o čem mluvit.

Takže jdeme na světová mola

Sukně s podprsenkou

1. Úzká, tužková sukně v kompletu s podprsenkou s aplikací velkého barokního vzoru. Celek působí poněkud rozpačitě, jako by přísný tvar sukně nekorespondoval s odhaleným vrškem.

Maxi sukně a bandó

2. Tento model s maxisukní už na mě dělá mnohem uvolněnější dojem. Je to tou zvláštně odstínovanou sukní, nebo dlouhým, rozevlátým sakem?

Asymetrická sukně, podprsenka a bolerko

3. Na první pohled elegantní model. Na druhý podivně nepadnoucí podprsenka a holý pupík celkový dojem kazí

Kostkovaná podprsenka a černá sukně

4. Prima vzdušný model. Krajková úzká sukně a kostkovaná podprsenka sladěná s psaníčkem. Ale kam v tom chodit? Do společnosti moc odvážné, na pláž moc formální. Model, ze kterého mám pocit, že mu něco chybí. Bílé, nebo černé sáčko. Pak ano.

úzké kalhotya bolerko

5. Úzké kalhoty a bolerko ze stejného materiálu. Co mi to připomíná? Vliv padesátých let, nebo sportovní módy?

Malé černé s holým pupíkem

6. Tenhle model se mi docela líbí. I přes holou kůži na mě působí celkem decentně. Možná je to tím, že pupík není vidět

Bolerko s dlouhou sukní

7. Tento bílý model - bolerko s dlouhou sukní, bych si dovedla klidně představit při večerní procházce po pláži

Námořnický blazer a šortky

8. Námořnický komplet jsem si záměrně nechala na konec, protože u mě zvítězil na plné čáře. Námořnický blazer, pruhované bolerko a bílé šortky. Proti tomu by nemohla nic namítat ani Iness de la Fressange, co říkáte?

Reklama