Šestnáctiletá sestra americké zpěvačky Britney Spearsové Jamie Lynn je těhotná. Rodiče však neúspěchy ve výchově obou sester odmítají. Studentka střední školy, která žije v Louisianě, se údajně seznámila s otcem svého dítěte v kostele. Casey Aldridge je synem papírenského dělníka.

Britský list Daily Mail také uvedl, že Britney Spearsová se chystá potřetí vdát. A to i přesto, že by někdejší popová princezna mohla definitivně přijít o opatrovnictví svých dětí, které má podle rozhodnutí soudu dočasně v péči její exmanžel Kevin Federline. Vzít si chce svého přítele Sama Luftima.

Zpěvačka se poprvé vdala v lednu 2004 za Jasona Alexandra, jejich manželství trvalo jen 55 hodin. Ještě téhož roku si vzala Federlina, s nímž se ale po dvou letech také rozvedla a už několik měsíců jejich právníci svádějí bitvu o opatrovnictví jejich dvou synů. Spearsová je momentálně může navštěvovat a Federlinovi platí výživné.

V jakém věku by se podle vás měly mladé dívky vdávat? Je Britney schopná své děti vychovávat i přes to, že se jinak chová jak „puštěná ze řetězu“?

 

Reklama