Britney Spears rozprodává svůj šatník. Téměř všechny lesklé, třpytivé, latexové nebo přímo kožené oblečky, stejně jako super-krátké topy a bokové kalhoty na hranici možností, jsou z její skříně pryč. Britney takto "vyházela" celkem asi 160 kusů oblečení. Místo toho, aby však nepotřebné hadříky, které už vyšly z módy a každý je v ní už stokrát viděl odnesla na skládku, chce je vydražit.

Peníze, které prodejem svého oblečení vydělá, půjdou na chudé, postižené nebo jinak znevýhodněné děti. Britney se rozhodla, že na jejích "starých hadrech" se ještě musí vydělat. Prostředky, které se z internetové aukce vyberou, půjdou na konto její dobročinné nadace, Fond Britney Spears. Fanoušci, kteří by rádi měli doma kousek "své" Britney, si mohou koupit třeba zelenou podprsenku a minisukni, ve kterých zpěvačka natočila klip k písničce I´m A Slave 4 U (Jsem Tvá Otrokyně) nebo luxusní červenou kabelku, kterou si Britney před třemi lety vzala na vyhlášení cen Grammy.

Oblečků se podařilo prodat už asi šedesát. Britney by z vydražených peněz dětem ráda zaplatila letní tábory se zaměřením na výtvarnou výchovu. Dětem pak věnuje i svůj plakát nebo fotografii s vlastnoručním podpisem. Sbírka bude probíhat do třetího června, a to na stránkách http://www03.gottahaveit.com/auction2.

Pro hudební stanici MTV Britney řekla: "Doufám, že se vybere co nejvíce peněz. Dětem budu dávat ještě lekce tance a zpívání. Jde totiž o děti, které by si soukromé hodiny mohly těžko zaplatit," vysvětlila Britney. I když Britney v podstatě rozprodává svůj šatník, podle ní to v žádném případě neznamená, že by měnila svůj styl oblékání. "Budu nosit pořád to samé," uvedla Britney pro MTV.  

Reklama