Jak už bylo zmíněno v dnešním ranním článku, na Facebooku se dají najít věci opravdu nevídané. Zdá se to opravdu neuvěřitelné, ale existuje zde skupina nazvaná Špatně vycpaná zvířátka, ve které naleznete opravdové skvosty.

Upřímně zůstává mi skryto, pro co jsou tyto paskvily určené, zda na něčí soukromý lovecký zámeček, do muzea či do škol coby učební pomůcka. Ať tak či onak, vše je špatně. Potkat některou ze zvěčněných zkroucenin během návštěvy milionářských kamarádu, když půjdu v noci na záchod, pravděpodobně do oné kabinky doběhnout nestihnu. Být dítě a vidět tuto hrůzu ve škole, mám zaděláno na doživotní trauma, nehledě o nelichotivé známce z přírodopisu. V muzeu by se vycpaniny možná uchytily, ovšem za předpokladu, že existuje cosi jako Muzeum špatně vycpaných zvířátek.

Ale uznejte, šly byste si dobrovolně prohlížet vycpanou sovu, která vypadá jak po požití drog? Osla, kterému chybí přední nohy? Sysla znásilňujícího kohouta? Geparda se vzteklinou? Lišku po čelní srážce se zdí? Kočku zkamenělou ve skoku? Nebo cosi, co kdysi zřejmě bylo zvířátko, než si z něj majitel vyrobil odkládací stolek? Na druhou stranu, při pohledu na ty zrůdičky se člověk prostě nemůže nesmát :)

 

\sdfasf sdfasf \sdcasf \acda sadfafv sadasf

Zdroj foto: Facebook

Reklama