Podzim nám kromě krásných barev přináší i sychravé počasí a kratší dny.
Lehce se pak ocitneme ve stresu, ze kterého se časem vyvine nepříjemná a stálá únava.
Jak si tedy dopřát odpočinek a pomoci tak našemu organismu k duševní a fyzické pohodě?

 

Jednoznačně dobrým a dostatečným spánkem.
Nemusíte patřit mezi „nespavce“, abyste trpěli spánkovým deficitem. Při dnešním shonu a věčných povinnostech člověk snadno zjistí, že mu doba, která „zbyla“ na spánek, nestačí anebo že je spánek přerušovaný, a tím nedostatečný.

 

V každém případě je třeba si uvědomit jeho význam.

Dobrý spánek by měl správně trvat přibližně sedm až devět hodin. Nedostatek spánku nejen ovlivňuje vnější vzhled, ale časem se tvrdě podepíše i na celkovém zdravotním stavu. Nedostatek spánku navozuje pokles imunitních reakcí, postihuje schopnost obrany buněk před volnými radikály, což se projevuje rychlejším stárnutím pleti, únavou a o tmavých kruzích pod očima a napuchlých víčcích nemluvě. Zdravý spánek je dar, který si musíme hýčkat a pečovat o něj.

 

Jedním z pomocníků, kteří nám mohou pomoci dobře spát, je koupelnová pěna Radox.

Bez uspávacích pilulek poznáte skvělý pocit, kdy se každé ráno probudíte plni energie a skvělé nálady. Kouzlo spánkové kosmetiky Radox GoodNight spočívá v tajné směsi přírodních bylinných esencí. Už naše prababičky doporučovaly levanduli s heřmánkem jako recept pro dobré usínání. Aroma „Proven-to-relax“ dokonale uvolní vaši mysl lehkou vůní levandule, heřmánku, fialky a konvalinky, jemně doprovázené vřelou vůní santalového a cedrového dřeva, jantaru a vanilky.

 

Pěnivá relaxační koupel Radox GoodNight Bath Soak napomáhá snadnějšímu usínání a klidnému spánku po celou noc. Příjemná lehká vůně levandule a heřmánku pomáhá zbavit mysl stresu, zatímco horká koupel uvolňuje napjaté tělo a svaly. Bylinné aroma nastolí nádherný pocit rovnováhy, klidu a celkového uvolnění a relaxace před zaslouženým spánkem.

 

Bohatý jemný tělový šampón Radox GoodNight Body Wash díky výtažkům z levandule a heřmánku zbaví mysl i pokožku stresu a napětí. Hedvábná pěna a kouzelná vůně dodá večerní sprše jedinečnou atmosféru rozkvetlé Provence a dopřeje mysli dokonalé uvolnění, zatímco vaše tělo bude masírováno proudem vody.

 

Hydratační tělové mléko Radox GoodNight Body Moisturiser provoní a zjemní pleť na dlouhé hodiny. Levandulovo-heřmánkové aroma působí zklidňující silou, zbavuje pocitu napětí, zatímco vy jemně masírujete namožené a unavené svaly. Speciální tělové mléko lze použít po každé koupeli či sprše. Lehce se roztírá a rychle vstřebává, takže nezanechává pocit mastnoty. Bez obav můžete skočit do peřin a dopřát si zasloužený spánek a voňavé sny.

 

Po dokonalé péči o vaše tělo dopřejte i vašim smyslům maximální uvolnění. Problémy s usínáním a časté noční probouzení jednoduše vyřeší jeden až dva stisky unikátního spreje Radox GoodNight Pillow Spray přímo na polštář. Tato jemná vůně změní vaší ložnici v ráj snů.

 

Relaxační účinky jsou ověřeny Britským institutem pro zdravý spánek The Sleep Council UK . (www.sleepcouncil.com)

 

„O mnoho příjemnější možností než polykání prášků je vyzkoušet aromaterapeutické zklidňující prostředky. Kromě profesionálních aromamasáží, bezpečně fungují relaxační bylinné koupele, horká lázeň uvolní napjaté svaly a bylinné aroma příjemně zklidní mysl,“ vysvětluje Jan Kalina, marketingový manager značky Radox.

 

Vyzkoušejte voňavé výrobky značky Radox ke zdravému spánku.
Vždyť i když jste po namáhavém dni sebevíce unaveni, horkou koupel není těžké zvládnout.
Jistě se vám to vyplatí, jelikož díky příjemné a voňavé relaxaci v horké vodě si vaše tělo dostatečně odpočine.
A to je to, co právě na podzim potřebuje nejvíce.

 

 

Více informací naleznete na www.radox.cz 

 

Reklama