Ačkoli fotbalisté Sparty nastoupí po zimní přestávce ke svému prvnímu zápasu Gambrinus ligy až 21. února, už počátkem ledna zahájili zimní přípravu. Pro ni si zvolili fitness klub Balance v Brumlovce, kde si dávají zabrat v rámci své zimní přípravy například při spinningu.

I tam se mohou zbavit svých kil nabraných v minulých týdnech, neboť ani oni nejsou nepochybně imunní vůči svátečnímu konzumu a lenošení.

Z jedné jejich potící dvouhodinovky se nám podařilo získat fotografie. Pokochejte se pohledem na sparťanské hezouny a drsňáky zvyklé dávat si do těla spíše na hřišti...Samozřejmě i zde občas bývají pod dohledem svého hlavního trenéra Jozefa Chovance. Zeptali jsme se ho, čím to, že využívá veřejných prostor. „Momentálně jsme ve fázi testování hráčů a fitness centra pro nás v tomto ohledu hrají zásadní roli. A tohle nám poskytuje optimální podmínky pro kvalitní regeneraci, která je v tomto procesu velmi důležitá,“ poznamenal.

A když jsme si Chovance odchytli, nemohli jsme se nezeptat, kde budou jeho svěřenci trápit svá fotbalová těla? Tým kromě Brumlovky čeká kondiční příprava v Krkonoších a mezinárodní turnaj China New Year Cup v Hong Kongu. Herní soustředění je naplánováno na začátek února do španělské Malagy.