Společnost SPAR ČOS se zapojila do projetu Otevřte 13. komnatu, který letos již druhým rokem organizuje obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí. Ten je zaměřen na podporu návštěvnosti českých hradů a zámků a spočívá ve vysoce propracované hře, která osloví turisty napříč všemi generacemi. Návštěvníci vybraných hradů a zámků tak budou mít možnost nejen shlédnout zajímavou prohlídku dané památky a zapojit se do odhalování tajemné minulosti, ale užít si další doprovodné aktivity se značkou S-BUDGET. Návštěvníci těchto památek budou moci ochutnat sortiment značky S-BUDGET přímo v hradním či zámeckém prostředí a soutěžit o vstupenky do památek. K rozluštění tajemství 13. komnaty je třeba navštívit alespoň sedm z deseti hradů a zámků zapojených do projektu. Každý, kdo nakonec odhalí tajemnou 13. komnatu, navíc dostane balíček produktů značky S-BUDGET, která letos v červenci slaví 5 let na českém trhu. Do všech soutěží a aktivit SPAR ČOS se mohou turisté zapojit od 3. července do 31. srpna 2013.

Interspar

„Projekt Otevřte 13. komnatu nás zaujal nejen svou nápaditostí a propracovaností, ale i komplexností, která zasáhne návštěvníky historických památek napříč generacemi,“ říká Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Věříme, že projekt osloví i naše zákazníky, kteří tak budou mít možnost nejen poznat skryté krásy českých památek, ale také se budou moci zapojit do řady soutěží. Léto je obdobím, které tráví rodiny pohromadě a cestování není nejlevnější způsob trávení volného času. Proto jsme vyšli návštěvníkům památek vstříc a nabízíme jim svačinku z řady produktů S-BUDGET, které jsou díky své výborné kvalitě a nízké ceně ideální na prázdninový výlet.“ dodává Martina Malcová.

Soutěže, hra o vstupenky i víkendový pobyt na hradě či zámku

Po deset týdnů se mohou návštěvníci deseti vybraných hradů a zámků zúčastnit soutěží, ochutnávek a pestrého programu nejen pro děti se značkou S-BUDGET. Každý týden se zákazníci společnosti SPAR ČOS dozví prostřednictvím letáku, webových stránek či facebooku, na který hrad či zámek v sobotu zavítá stánek S-BUDGET s ochutnávkami a Dráček INGO s programem pro děti. Zároveň bude probíhat soutěž o vstupenky. Podmínkou bude vyfotit se s rodinou a svačinou  z produktů S‑BUDGET na dané lokalitě pro daný týden. Výletníci, kteří doputují až do 13. komnaty, dostanou balíček produktů S-BUDGET. Hlavní cenou bude víkend se značkou S-BUDGET na českých hradech a zámcích, kdy výherce získá plně hrazené ubytování a občerstvení od SPAR ČOS na hradě či zámku.

Otevřte 13. komnatu -  Jak se zapojit a co vás čeká

Projekt Otevřte 13. komnatu spustila obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí loni v květnu. Letos, stejně jako v loňském roce, nabízí projekt netradiční interaktivní prohlídky deseti českých hradů a zámků, kterými návštěvníky provede tajemná postava v kostýmu spjatá s historií daného místa. Její tajemství je třeba v cestě za 13. komnatou rozluštit. Cestovatelé za minulostí mohou pátrat na zámcích Děčín, Kačina, Karlova Koruna, Kozel, Loučeň a Slatiňany, na hradech Grabštejn, Kost a Slezsko-ostravském hradě a v klášteře Broumov.

K odhalení tajemství 13. komnaty je třeba navštívit alespoň sedm z deseti hradů a zámků zapojených do projektu. Návštěvníci nejprve obdrží cestovatelský pas, který dostanou spolu se vstupenkou do prvního vybraného objektu. Při vstupu do každé památky dostanou také hrací kartu s tajenkou, kterou vyluští s pomocí tajemné postavy. Za úspěšné řešení rébusu získá cestovatel v každé z navštívených památek jeden klíč. S každým dalším získaným klíčem se cestovatelé přibližují ke své 13. komnatě a ve chvíli, kdy získají sedm z deseti klíčů, mohou vybranou komnatu otevřít a stát se jejím strážcem.

Více informací cestovatelé najdou na stránkách www.otevrte13komnatu.cz.

Více informací na:

Reklama