Zdravý, kvalitní a ničím nerušený spánek je velmi důležitý pro každého člověka.
Pokud se nám stane, že z nějakého důvodu nemůžeme spát tolik, kolik potřebujeme, nebo máme spánek přetrhávaný, cítíme se druhý den podráždění, nevyspalí a unavení.

Ve svém vlastním zájmu bychom neměli spánek podceňovat a naopak bychom se měli snažit dodržovat určitá pravidla, která nám umožní vydatně a spokojeně se vyspat.
Před tím, než ulehneme do postele, bychom si měli dopřát uklidňující teplou koupel a několik hodin před spaním se vyvarovat pití kávy, čaje alkoholu a čaje a nikotinu.
Rovněž těžká jídla na noc nejsou zrovna vhodná, lépe nám prospěje krátká večerní procházka.

Uléhat bychom měli do dobře větrané chladnější místnosti, kde je ticho a tma.
V příjemném usínání nám může vypomoci lehká, nenáročná četba.

Naše tělo si potřebuje během spánku odpočinout, načerpat nové síly a zregenerovat se. Regenerace se netýká jen našeho vnitřního organismu, ale také celé pokožky.
Většinou před spaním správně pečujeme o obličej – správně jej odlíčíme a natřeme krémem, který obličeji dodá dostatek regeneračních látek.
O obličej je tedy postaráno, ale nezapomínáme na ruce?

Možná nevíte, že firma Dove nabízí speciální pečující noční krém na ruce.
Noční varianta krému na ruce Dove Regenerating Care Hand Cream obsahuje malé modré perličky, které v sobě ukrývají vitamin F.
Tyto perličky jsou velice jemné a při nanášení krému na ruce se do pokožky snadno vtírají. Vitaminem F se označují esenciální mastné kyseliny jako např. kyselina linoleová.
Vitamin se váže na kožní lipidy a přispívá k udržení zdravé ochranné vrstvy pokožky, která je nezbytná pro to, aby ruce vypadaly krásně.
Po použití nočního krému na ruce Dove Regenerating Care Hand Cream se ráno probudíte s měkčíma a jemnějšíma rukama již po prvním použití, protože krém podporuje noční buněčnou regeneraci kůže na rukou.
Krém totiž působí po celou dobu spánku, ruce jsou v klidu, takže se může pokožka krásně regenerovat.

Základní složení nočního krému Dove Regenerating Care Hand Cream se liší od denní varianty, z toho důvodu se výrobky odlišují i svojí charakteristickou vůní.
Doporučuje se používat množství krému velikosti oříšku během dne a pro regeneraci večer před spaním.   

     
Reklama