Dnes Vám přinášíme tipy na Last Minute zájezdy do Španělska. Nabídka se týká dvou nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších ostrovů.

Ibiza

Jen málo ostrovů ve Středozemním moři se těší takové oblibě jako Ibiza. Svědčí o tom rostoucí popularita. Do podvědomí celého světa se Ibiza dostala koncem 70. let, kdy kouzlo ostrova objevili příslušníci hnutí hippie. Od těchto dob je Ibiza považována za ostrov velmi volného a tolerantního životního stylu. Jedinečný bouřlivý noční život odehrávající se především v hlavním městě se spoustou barů a největších evropských diskoték však tvoří pouze jednu z mnoha atraktivit ostrova. Ibiza nabízí i řadu míst pro klidnou rodinnou dovolenou, zejména v početných zálivech stranou od rušných míst. Ostrov má i svůj vlastní architektonický styl, který je začleněn do ibizské krajiny a jehož funkčnost inspirovala architekty světových jmen, jako např. Le Corbusiera. A není možné opomenout ani nedotčené vnitrozemí ostrova, kde v malebných vesničkách žijí Ibizané stejným životem jako před nástupem cestovního ruchu. Ibiza má zkrátka všechny předpoklady pro strávení příjemné a rozmanité dovolené.
Zdejší pláže jsou držiteli modré vlajky - ocenění, které je propůjčováno nejkvalitnějším plážím EU.

Ibiza / Portinatx

BillaSUNSHINE Paradise Beach ***+
Například 7 nocí, polopenze od od 10 990,- na osobu
http://www.itsbilla.cz/index.php?act=2&code=EI0505

Ibiza / San Miguel

BillaSan Miguel Resort ***
například 7 nocí, polopenze od 14 460,- na osobu
http://www.itsbilla.cz/index.php?act=2&code=EI0907

Mallorca

Dříve nebo později, a čím dříve tím lépe, musí všichni navštívit ostrov pomerančovníků, citrónovníků a palem - Mallorcu. Je to největší ostrov Baleárského souostroví. Je tak velký a rozmanitý, že vyhovuje snad každé chuti a náladě. Mallorca je místy romantická, místy rušná, ale vždy fascinující, s překrásnými sceneriemi vinoucími se od divokého skalnatého pobřeží na západě ostrova až po kilometry dlouhé zlaté pláže, které přímo vyzývají k zasněným procházkám. Snad všichni si oblíbí majestátní zálivy s hlubokou, průzračně modrou vodou, které jsou vyhledávány jako kotviště překrásných jachet. Ať se rozhodnete dělat na Mallorce cokoliv, ať se vypravíte kamkoliv, Mallorca zůstane ve Vašich srdcích okouzlujícím ostrovem, na který se lehce nezapomíná.

Mallorca / Playa de Palma

BillaDon Miguel Playa ***+
například 7 nocí, polopenze od 13 200,- na osobu
http://www.itsbilla.cz/index.php?act=2&code=EM0824

Mallorca / Alcudia

BillaViva Bahia ****+
například 7 nocí, beze stravy od 14 790,- na osobu
http://www.itsbilla.cz/index.php?act=2&code=EM4218

Další Last Minute zájezdy nejen do Španělska najdete na www.itsbilla.cz

Reklama