5a61e96a7efddobrazek.pngCo přípravky slibují, to také splní. Těšit se můžeme na séra - Snail Renewal Serum, Hyaluronic Acid Serum, slupovací masku Black Peel Off Mask a hydratační, vyživující a exfoliační masku s vysokým obsahem kyslíku – Bubble Mask. Všechny novinky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Najít si ty „své“ kosmetické poklady je někdy pěkně náročné. Na trhu je zkrátka příliš velký výběr. Pak v naší volbě hrají roli kromě účinnosti přípravků také body jako přírodnost, odmítání testování na zvířatech, nebo třeba recyklovatelné obaly. Katalánská značka Biovène si za dobu své existence získala řadu žen po celém světě. Veškerá kosmetika Biovène se vyhýbá látkám, jako jsou parabeny, minerální oleje, silikony, ftaláty, triclosany, laurysulfát sodný, dimethicony a lepek.

Vybírat můžeme z těchto novinek

Biovène

5a61e99abbdebobrazek.pngBLACK PEEL OFF MASK

Slupovací maska bez obsahu parabenů dokonale odstraní z pleti toxiny a nečistoty. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak na mastnou, aknózní pleť, která trpí na ucpané póry a pupínky. Přírodní extrakty zklidňují a pomáhají pokožce znovu získat svou přirozenou rovnováhu a hydrataci. Bambusové dřevo působí jako magnet, přitahuje a absorbuje nečistoty 100200 krát těžší, než je jeho vlastní hmotnost. Maska Biovène je veganská a neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikon, ftaláty, triclosan, laurylsulfát sodný, dimethikon nebo lepek. Balení po dvou sáčcích, je doplněním masky v tubě, která se stala hitem roku 2017

K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 2 x 10 ml za cenu 149 Kč.

Biovène
BUBBLE MASK

5a61e9b2c1d73obrazek.pngHydratační a vyživující exfoliační maska s vysokým obsahem kyslíku, který napomáhá absorpci výživných látek do pleti. Maska na pokožce jemně bublá a šumí a dokonale odstraňuje přebytečný maz a nečistoty z pórů.
Aplikuje se na čistou a suchou pleť, nechá se působit 5–10 minut, nebo tak dlouho, dokud nevytvoří na pleti pěnu. Poté se pokožka promasíruje a nechá působit dalších 5–10 minut. Následně stačí smýt vlažnou vodou.

K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml - 329 Kč.

Biovène
HYALURONIC ACID SERUM YOUTH ELIXIR

5a61e9e05ad89obrazek.pngKyselina hyaluronová je přirozená stavební složka pokožky a je přítomna v pojivové tkáni v celém těle. Sérum zajišťuje hydrataci pokožky, slouží také jako antioxidant a zpomaluje stárnutí pokožky. Zlepšuje elasticitu pokožky a minimalizuje jemné mimické vrásky. Ideální také jako první pomoc, když to přeženeme se sluníčkem, díky hloubkové hydrataci sérum pleť vyživí a zamezí nepříjemnému pnutí vysušené a sluncem poškozené pleti. Sérum neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikon, ftaláty, triclosan, laurylsulfát sodný, dimethikon nebo lepek.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 30 ml - 429 Kč

Biovène
SNAIL RENEWAL SERUM

5a61e9f4b9795obrazek.pngObnovující šnečí sérum obsahuje vysoce hydratační a liftingové složky, které působí na obnovu pružnosti pleti.
Výhody šnečího séra objevili francouzští farmáři, kteří si všimli, jak rychle se jejich pokožka hojí při manipulaci se šneky. Po analýze šnečího séra vylo prokázáno, že obsahuje v dokonalé rovnováze složky kyseliny glykolové, kolagenu, elastinu, alantoinu, vitaminů a minerálů. Během získávání šnečího extraktu nedochází k poškozování šneků.
Sérum redukuje poškození tkání a zvyšuje tvorbu nových kožních buněk. Je bohaté na antioxidanty a protizánětlivé látky. Pokožka působí mladistvě, je zářivá a snáze se regeneruje.

K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 30 ml – 429 Kč.

Reklama