sex v kostele

Po mnoha letech jsem se setkal se svou spolužačkou Janou. Sedli jsme si na kafe, a když jsem jí řekl, že teď píšu pro jeden ženský magazín, rozzářily se jí oči: „Děláte i takové ty příběhy?“

Kývl jsem a zjistil, že Jana je vášnivou čtenářkou vztahových příběhů v kdekterém časopise. Hned jich na mě sama několik vychrlila a jeden mě skutečně zaujal...

Protože nechci poutavé vyprávění přerušovat svými vsuvkami, přepíšu vám příběh tak, jak mi ho Jana vyprávěla.

Poslední dobrodružství s Tomášem...

S Tomem jsme zkusili sexovat všude možně. Park, autobus, vlak, to byla už nuda, tak jsme jednou vyrazili do starého kostela. Bylo to v nějaké vesničce v pohraničí, vyrazili jsme tam na čundr.

Ten kostel byl napůl rozpadlý, dalo se tam vlézt, ale kdeco bylo podepřené trámy, všude ležel prach... Chvíli jsme hráli na schovku a všemožně blbnuli, jenže pak to na nás přišlo. Nešli jsme tam cíleně za sexem, ale asi nám bylo oběma jasný, jak to skončí.

Vlezli jsme si do zákristie a našli tam starou rozvrzanou pohovku, bylo rozhodnuto. Tomáš měl s sebou foťák, tak mě párkrát cvaknul, když jsem ho začala svádět. Bylo to celý hodně zvláštní, venku už se stmívalo. Dírou ve strobě prosvítal měsíc.

Když jsme „dovrzali“, chvíli jsme jen tak leželi a koukali. Bylo takové nelidské ticho, až mě z toho mrazilo. Tak jsme se raději sebrali a šli. Ještě jsem si cestou pryč trhla sukni o nějaký hřebík.

Doma mě čekalo několik týdnů nepříjemných zážitků s otravou krve.

Když za mnou Tomáš přišel do nemocnice, ukazoval mi na laptopu fotky a nevěřila jsem svým očím. Na pár fotkách ze zákristie byla taková podivná šmouha, vypadalo to jako stín nějakého mnicha. Br... dodnes mě z té vzpomínky mrazí.

V tom kostele jsem se s Tomášem milovala naposled, když jsem vyšla z nemocnice, rozešli jsme se. Přišlo mi to celé jako nějaké znamení. S Tomášem to byla jen taková pubertální láska a já už asi chtěla něco víc. Tomáš mi pak sice tvrdil, že tam toho mnicha udělal ve Photoshopu, ale já myslím, že kecal.

Myslíte si, že duch na fotografii byl skutečný? Na jakém nejtajemnějším místě jste se milovala?

Soutěž: Honzo vstávej

Reklama