Další recept, respektive jeden recept a jedna inspirace ke zdobení. Příspěvky dorazily do redakce od čtenářek Maminy 73 a Sonyczech. Na které z nich se vám sbíhají sliny?

Bez cukroví nejsou Vánoce. Dnes pečete s ostatními čtenářkami na téma: Rychlý vánoční recept. Násleující inspirace zaslaly čtenářky Mamina 73 a Sonyczech...


Dobrý den,

posílám recept na Špagetky

125 gramů hladké mouky, 200 gramů másla, 100 gramů moučkového cukru, 1 celé vajíčko, 1 vanilkový cukr, 11 sáček čokoládového pudinku, 1 lžíce mleté skořice.

Těsto zpracujeme, něj pak tvoříme kuličky, které vkládáme do lisu na česnek a kuličky z něj protlačujeme. Vznikají nám tím malé špagetky, které pokládáme na plech. Pak je posyme kokosem, nebo sekanými oříšky, mandlemi, cukrovým barevným máčkem. Dáme upéct.

Cukroví je velmi oblíbené, hlavně u dětí jeho způsobem přípravy.

Mamina 73

Pindíci

Při pomyšlení na naše cukroušky,kteří taky změknou hned i bez uležení,posílám inspiraci.Dětem lze vysvětlit,že jde o maják či dle Vaší fantazie.Pečení zdar!

cukroví

Sonyczech

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rychlé vánoční cukroví

Dnes jste mi posílaly rychlé vánoční recepty na cukroví, ale už je neposílejte. Přišlo jich velké množství a pokusím se jich vydat co nejvíce. Jedna z vás za svůj příspěvek získá: 500 bodů do Velké vánoční soutěže a dárkové balení čajů PICKWICK se skleněným hrníčkem!

pik