salon

Kromě Prahy, Plzně a Ostravy se může i Brno pyšnit svou značkovou prodejnou L'OCCITANE. Výjimečné je ale v tom, že součástí brněnské prodejny v ulici Masarykova je i kosmetický salon Spa L'OCCITANE specializovaný na péči o tělo i pleť.

Pokud máte pocit, že všechno výjimečné je možné zažít pouze v Praze, L´OCCITANE pro vás má překvapení, které možná změní vaši představu o tom, které místo je středobodem České republiky. Kosmetický salon Spa L´OCCITANE totiž sídlí v moravské metropoli, v Brně. Udělejte si zážitkový výlet a korunujte ho péčí ve Spa, které u nás nemá obdoby.

 

Redakce již jedinečný kosmetický salon Spa L'OCCITANE vyzkoušela. O dokonalé péči a výjimečném zážitku si můžete přečíst v tomto článku: Prožijte sen o Provence v kosmetickém salonu Spa L´OCCITANE.

V kosmetickém salonu se můžete objednat na příjemné masáže, které využívají techniky podporující zeštíhlení a zpevnění celého těla, ale zároveň povzbudí i vaši mysl. Pozornost bude věnována i rukám v jedinečném ošetření s názvem Spokojené ruce, které zahrnuje mytí rukou, peeling, masáž a aplikace krému z bambuckého másla. Vaše ruce tak naleznou svou přirozenou jemnost a hydrataci. Pro nohy je ideální revitalizační a vyživující ošetření skrývající peeling, masáž a následnou aplikaci krému. Ani záda nezůstanou bez povšimnutí, a to především díky peelingu, napářce, čištění, masce a tělovému mléku z olivové řady výrobků L'OCCITANE. Zklidňující a čisticí olivová péče dodá zádům krásný a přirozený vzhled. I pro zpevnění bříška má kosmetický salon řešení - napínací procedury, které jsou založeny na přikládání teplých ručníků, aplikaci koncentrátu a masáži.

salon

Nejen tělo, ale i obličej dostane potřebnou péči a pozornost. Díky hloubkovým čištěním, liftingovým masážím, peelingu, maskám, epilaci, napářce a aplikaci krémů bude vaše pleť hydratovaná, projasněná, sametová a odhalíte tajemství mládí. Tato péče bude přizpůsobena druhu vaší pleti - ať už máte smíšenou, mastnou nebo citlivou pleť, bude o vás spolehlivě postaráno.

Kompletní služby salonu jsou doplněny i depilací paží, podpaží, nohou, ale třeba také horního rtu. Pokud máte zájem o úpravu nebo barvení obočí a řas, tak i v tomto případě navštivte brněnský salon.

salon

Spa L'OCCITANE se věnuje všem - tzn. i mužům. Pro ně L'OCCITANE připravila například epilaci, peeling, napářky, liftingové masáže, masky nebo krémy, po jejichž aplikaci se i oni budou cítit mladší.

salon

Spa L'OCCITANE kosmetický salon najdete v Brně v Masarykově ulici 2. Nechat o sebe pečovat můžete od pondělí do pátku od 8 do 22 hod a v sobotu pak od 9 do 15 hod. Pro objednávky a bližší informace volejte +420 542 211 671, nebo se podívejte na internetové stránky www.loccitane.cz.

salon