myslbek

Padesát čtenářek si může užít nakupování s velkými slevami a pěkný večírek! Nákupní galerie Myslbek uzavře 15. října na jediný večer své brány, umožní večerní nakupování pro své věrné zákazníky a Žena-in se svými čtenářkami bude u toho!

myslbekNa programu budou nejen klidné nákupy navíc s atraktivními slevami, ale také společenský program. V prostorách nákupní galerie proběhne módní přehlídka, večerem bude provázet Libor Bouček a o hudební doprovod se postará kapela Romana Pokorného.

Ulice Na Příkopě je sama o sobě jako stvořená pro nákupy, a nejen proto se tato lokalita za poslední léta stala nejdražší českou adresou, kde světové značky doslova bojují o místo. Nákupní galerie Myslbek tu byla otevřena již v roce 1996 a je jednou z nejvyhledávanějších destinací „výletů za pražskými nákupy“. Za své dobré jméno vděčí nejen skvělým obchodům a službám, ale především a právě svým zákazníkům. „VIP nakupováním bychom chtěli svým zákazníkům poděkovat za jejich přízeň a věrnost. Nákupní galerii Myslbek na jediný večer propůjčíme pouze jim a umožníme jim tak nakupovat v klidné a zároveň slavnostní atmosféře,“ vysvětluje smysl akce Delphine Prokešová, marketingová managerka Nákupní galerie Myslbek.

myslbekPo celé tři hodiny, od 19.00 do 23.00, budou mít pozvaní možnost nakupovat ve všech obchodech galerie s výhodnými slevami 20–25 %. Navíc pro ně bude připravena módní přehlídka modelů z obchodů Nákupní galerie Myslbek a výstava fotografií Dity Pepe z kalendáře Celé Česko čte dětem, kde se slavné osobnosti fotily se svými ratolestmi v pohádkové atmosféře. V průběhu večera tedy bude mít každý návštěvník možnost účastnit se soutěže o hodnotné ceny včetně nového automobilu.

Pro návštěvníky jsou ale připraveny i speciální dárky. Speciálně pro Myslbek navrhla Catalina Estrada, kolumbijská výtvarnice, šátek, kterým budou obdarováni někteří účastníci VIP nakupování. „Catalina Estrada spolupracovala se značkami jako Levi´s nebo Paul Smith, které navrhla několik kolekcí a je tak pro nás ctí, že navrhla doplněk právě pro nás. Nechceme zákazníky zahlcovat nudnými reklamními předměty, které u východu vyhodí, o to větší radost máme z šátku Cataliny Estrady. Je krásný, jedinečný a originální a takové by podle nás mělo být všechno, co svým zákazníkům nabízíme,“ popisuje vizi NG Myslbek Delphine Prokešová.

myslbekChcete se akce zúčastnit a stát se jednou z padesáti vybraných čtenářek, které se tohoto uzavřeného večírku zúčastní? Je to snadné, stačí, když budete pravidelně navštěvovat Ženu-in a máte šanci:
Od pátečního rána až do 9.10.
navštivte nejlépe každou hodinu Ženu-in. Za každou takovou návštěvu v nové hodině se vám automaticky přičte jeden bod. Teoreticky tak lze získat 24 bodů za den, je ale jasné, že se vám jich podaří získat daleko méně - třeba pět, osm nebo i dvanáct za den.
Padesát čtenářek, které budou mít při ukončení soutěže nejvíc bodů, vyhraje zmíněné skvělé ceny. Elektronická pozvánka vám přijde těsně před 15. 10. do vašeho e-mailu!
Počet bodů můžete kontrolovat TADY.

Reklama