Jestliže máte ráda divadlo, máme pro vás příležitost, získat vstupenky na krásné nové představení v Divadle Na Jezerce. Shakespearovu hru Othello pod režijním vedením Jana Hrušínského... Ve hře je celkem šest lístků na 10. dubna!

othello

Vyhrajte vstupenky na nové nastudování klasického dramatu Othello v Divadle Na Jezerce. Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku a máte šanci vyhrát jeden ze tří párů lístků. Zajímá nás, kdo představení v Divadle Na Jezerce režíroval?

Nápovědu hledejte níže v textu.
Představení, na které jsou ve hře lístky, se uskuteční 10. dubna 2011.
Soutěž končí ve čtvrtek 31. dubna 2011 v 10.00 hodin.

Othello - nejnovější představení Divadla Na Jezerce

Nejbělejší tvář může skrývat nejčernější duši...
Shakespearův Othello, nejnovější představení Divadla Na Jezerce, má premiéru 6. dubna. Po úspěšném uvedení dramatikovy komedie Večer tříkrálový přichází divadlo s vrcholnou tragédií Williama Shakespeara, opět v úpravě a režii Jana Hrušínského. Othello, zábavná a napínavá hra, trvá v provedení Divadla Na Jezerce jen 120 minut. Její vzrušující a strhující děj zaručeně nenechá nikoho chladným. V roli Jaga doslova exceluje Radek Holub, kterého si diváci Na Jezerce oblíbili jako Charleyovu tetu, Malvolia z Večera tříkrálového či lajtnanta Malinu z Petrolejových lamp nebo frátera Timoteje z Mandragory. V roli Roderiga pobaví svým výkonem Václav Jílek, jenž nedávno zazářil vedle Jiřiny Bohdalové v seriálu Ach, ty vraždy. Role Othella a Desdemony přesvědčivě a autenticky hrají Martin Sitta a Tereza Němcová. Neméně strhující herecký výkon podávají Zdeněk Hruška jako Cassio, Kristýna Hrušínská jako Bianca, Veronika Jeníková a Miluše Šplechtová v roli Emílie a další.

Drama Othello uvede Divadlo Na Jezerce 10. a 18. dubna a 2. května, premiéra je 6. dubna. 2011.

Reklama