tefal.png

Značka TEFAL přichází s inovovanou verzí inteligentního Optigrillu, který díky unikátnímu senzorickému měření grilovaných surovin upozorní zvukovým signálem na stupeň propečení.

Novinka TEFAL Optigrill Elite GC750 nabízí mnoho automatických programů, které usnadní grilování masa, zeleniny nebo mořských plodů – vždy s dokonalým profesionálním výsledkem. Zvolit můžete program lilek, paprika, rajče, brambory, plody moře, ryby, slanina, steak, burger, kuře, klobásy nebo panini. Využít můžete i mód manuálního nastavení – jídlo si přichystáte přesně podle svých představ! Přehledný displej vám přesně sdělí, v jaké fázi grilování momentálně je, případně kolik času ještě zbývá.

Automatickým měřením a nastavením teploty dokonale připraví steak propečený rare, medium či well-done. Pokud máte rádi křupavý povrch grilovaných jídel, stačí zapnout funkci prudkého opékání. Jde o novinku, stejně jako v případě funkce rozmrazení. Nepřilnavá grilovací plocha umožní připravit až 5 porcí najednou. Bonusem je velmi snadná údržba. Grilovací plotny můžete jednoduše vyjmout a vložit do myčky. Výhodou je i kompaktní velikost, která je ideální pro menší kuchyně nebo k využití na terase či v lodžii.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte Tefal Optigrill Elite GC750 v hodnotě 8 499 Kč.

Soutěžit můžete ZDE

www.tefal.cz.jpg

tefallogopng.png

Reklama