Milé ženy-in!

Velká vánoční soutěž už je skoro tady a je čas se na ni začít připravovat. Stejně jako v té velké letní pro vás připravíme několik možností, jak získat body navíc a vyhrát některou z našich báječných cen. A teď máte možnost dozvědět se jeden z nich!

Soutěžte s námi o nejlepší vánoční příběh!

Jaké jsou podmínky soutěže? Není to nic těžkého! Chceme od vás příběh, který se vám přihodil o Vánocích (nebo někomu jinému, nebo si ho zcela vymyslete) a o němž si myslíte, že je natolik zajímavý, aby zaujal jak redakci, tak čtenářky.

V podstatě jsou to takoví malí Bakaláři, ale rozsah nebude „půl hodiny na televizní obrazovce". Na obrazovce však zůstaneme - na té počítačové! Na ní se bude muset skvět maximálně 3500 znaků, aby byl příběh zařazen do užšího výběru.

Za každý příběh, který nám pošlete a my jej na stránkách Žena-in.cz uveřejníme, získáváte jeden los do soutěže o kosmetický balík a - teď pozor - minimálně 300 bodů (možná i víc, to záleží na našem rozpoložení) do Velké vánoční soutěže.

Hlavní cena pro autora příběhu, který se bude nejvíc líbit redakci, bude dětské cyklistické kolo od firmy Author!  

Takže všechno je to jen na vás a na vaší obratnosti s perem, tedy vlastně na vaší schopnosti tančit svými hbitými prstíky po klávesnici!

V redakci už se na příběhy moc těšíme a všem vám držíme palce, ať máte šťastnou ruku při vybírání tématu a dostatek inspirace při psaní! Takže: Vánočním příběhům a celé soutěži zdar! Zdar! Zdar!

Příspěvky posílejte na adresu redakce@zena-in.cz s heslem vánoční příběh do soutěže, a to do 15. prosince! Výherce bude zveřejněn včas (a bude informován e-mailem), aby kolo stihlo být pod vánočním stromečkem!


Obrázek kola je ilustrační, výherce si bude moci dětské kolo vybrat!

Reklama