Včera jsme vám slíbili soutěž o zajímavé ceny. Své slovo držíme a proto vám nyní přinášíme podrobnější informace a pravidla soutěže.

 

V redakci zase řádil Šotek. Do článků, které se na Ženě-in objevily od pondělí tohoto týdne, se nám zatoulalo několik slovíček. Některá slovíčka se objeví i v dnešních novinkách. Poslední bude zveřejněno do 14:00 hodin.

 

Vaším úkolem je najít TAKTO označená slova a sestavit z nich známý citát. Citát se pokuste odeslat s úderem 15. hodiny, kdy uveřejníme poslední slovo. Nesnažte se být trochu v předstihu, protože odpovědi, které dorazí před touto hodinou, nebudou do soutěže zařazeny.

 

Čtenářka, která bude nejpřesnější a napíše nám jako první po 15:00, získá hlavní cenu. Pokud to zrovna nestihnete, nebuďte smutné. Odpovědi můžete posílat dál až do dnešní půlnoci. Ze všech došlých správných odpovědí navíc vylosujeme tři další šťastlivce, kteří budou za svou snahu také odměněni.

 

Co můžete vyhrát?  
Hlavní cena pro nejrychlejší čtenářku: DVD Cvičení pro těhotné podle Magdaleny Mikulandové, CD Anglické poslechy efektivně a kniha Obratník noci (Michael Gruber) od nakladatelství Metafora.

 

Dále vylosujeme: 2. cena DVD Cvičení pro těhotné podle Magdaleny Mikulandové, CD Anglické poslechy efektivně, dětská kuchařka Vaříme s písničkou (Marie Lišková) od nakladatelství Grada

 

3. cena - DVD Cvičení pro těhotné podle Magdaleny Mikulandové, kniha Kuchyně – nápady / úpravy / řešení (Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková) od vydavatelství ERA

 

4. cena - CD Anglické poslechy efektivně

Odpovědi vkládejte od 15:00 hodin SEM.

 

Napovíme vám, že slov v citátu je celkem 11 (včetně předložek, spojek atd.) Přejeme vám hodně štěstí.

Reklama