whirpool

Trouba pro všechno? Nevěříte? Vaříte ráda? Baví vás zkoušet nové a nové recepty? Podlehněte trendu zdravého a chutného vaření s multifunkční troubou Whirlpool Jet Chef!

Stačí, když se v období mezi 15. 3. 2010-30. 5. 2010 zapojíte do soutěže na www.zena-ni.cz. Zapojte se do fotosoutěže a vyhrajte multifunkční troubu Whirlpool v hodnotě 10 990Kč ZDE a splníte zadané úkoly. Pak už jen stačí troška štěstí a jeden ze skvělých pomocníků od značky Whirlpool může být váš!

Zajímá vás o co hrajeme?

1. cena: Multifunkční trouba pro všechny druhy vaření Jet Chief 369 SL v hodnotě
10 990Kč.
2. a 3. cena: jsou dvě mikrovlnné trouby Max 28 AL, každá v hodnotě 4 990,-Kč.

whirpool

Nevíte, jak na to?

Soutěžní úkol je jednoduchý! Uvařte nějakou dobrotu v mikrovlnné troubě a vyfotografujte ji, zašlete nám recept a přiložte jeho fotografii. POZOR! Abyste vyhrála, musíte splnit oba soutěžní úkoly.

Velikost zaslané fotografie může být maximálně 200kB!

Pak už jen čekejte, zda je právě váš recept NEJ!

Úplné pravidla soutěže najdete ZDE.

Chcete se dozvědět více o výhrách?

whirpoolNová generace multifunkčních trub Jet Chef 2 přináší novou konstrukci a design. Multifunkční trouba JT 369 SL má vnitřní objem 31 litrů a průměr otočného talíře 36 cm.
Pro pohodlné ovládání je Jet Chef vybavena LCD displejem a přehlednou volbou funkcí pomocí tlačítek na předním panelu.
Inteligentní 6. smysl díky čidlům vlhkosti a teploty upraví průběh vaření, aby bylo dosaženo toho pravého výsledku. Jednou z nejoblíbenějších funkcí je 6th sense steam, tedy vaření v páře. Jedná se o nejmodernější způsob zdravého vaření, které zachovává výživné látky v potravinách. Ve speciální nádobě dodávané s troubou není problém připravit téměř cokoliv.
Další speciální nádoba je dodávána k funkci Crisp. Tato funkce zajistí upečení dokřupava jako při běžném pečení, ale za mnohem kratší dobu. Rovnoměrné pečení zajistí technologie horkého vzduchu Jet Stream, která díky ventilátoru a čtyřem otvorům na zadní stěně vhání vzduch rovnoměrně a zaručuje stejné propečení jídla.

Mikrovlnná trouba MAX 28 AL má krásný moderní design. Mezi její funkce patří elektronické ovládání, mikrovlnný ohřev, gril a Crisp.
Co je to Crisp? Tato patentovaná funkce zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora i zespodu úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Proto se pokrm při použití funkce Crisp se speciální pánví, která je dodávána spolu se spotřebičem, nevysouší a zůstává šťavnatý. Crisp je ideální pro pečení kuřecích stehen a pizzu vám upeče s křupavou kůrkou. Do mikrovlnné trouby stačí vložit zmražené lasagně a Crisp vám je dokonale propeče. Polovinu kuřete upečete za 25 minut, jablkový koláč za 9 minut a pizzu za 12 minut!

Pokud se Vám tito skvělí pomocníci od značky Whirlpool líbí, neváhejte a soutěžte ZDE!

Reklama