Kinder Překvapení si pro vás a vaše nejmilejší připravilo soutěž o originální webkamery ve tvaru oblíbeného vajíčka. Stačí sbírat obaly Kinder Překvapení se symbolem K a webkamera může být vaše.

Hlavně si pospěšte – počet webkamer je omezen!

kinder

Kdo by neznal Kinder Překvapení – ideální odměnu za dobrou známku ve škole, dárek pro malého kamaráda nebo drobnost prostě jen tak, pro zpestření náročného dne.

Na první pohled jemná mléčná čokoláda se spoustou mléka, která dodá energii i největšímu sportovci a příjemně polechtá jazýček i tomu nejnáročnějšímu mlsounovi.

Na druhý pohled roztomilá hračka, která rozvíjí tvořivé schopnosti dítěte a ještě navíc patří do úžasné série, takže s ní lze založit malou sbírku.

Nová série Šmoulů

Nyní se můžete ve vajíčcích Kinder Překvapení těšit na novou sběratelskou sérii oblíbených Šmoulů. Chcete zjistit, kdo jsou Šmoulové, jak vypadají, co je baví a co celý den dělají? Hledejte je ve vajíčcích Kinder Překvapení nebo navštivte webové stránky www.kindersurprise.cz !

Ale pozor – Šmoulům se popletly jejich oblíbené předměty, takže je na vás celou sérií nasbírat a dát vše do pořádku.

kinder

A aby vám sbírání dobře utíkalo, pečlivě si schovávejte obaly z Kinder Překvapení se symbolem malého K s botičkami, protože až jich budete mít 15, můžete se zúčastnit soutěže o originální webkamery, které vypadají jako vajíčko Kinder Překvapení!

Stačí celé obaly vložit do obálky, připojit své jméno a adresu a odeslat co nejdříve, protože je k dispozici pouze limitovaná edice 10 000 kusů!

Kinder Překvapení má jednoduše připravenou skvělou zábavu pro malé i velké, tak už na nic nečekejte a potěšte jím každého, kdo si to byť jen trošku zaslouží – vždyť příležitostí udělat někomu radost je spoustu!

Reklama