Už jen omezený počet lístků je k sehnání na koncert glamrockové kapely Smokie, který se koná 21. února ve Velkém sále pražské Lucerny. A my pro dvě z vás máme dárek – po dvou vstupech na show této britské legendy.

Písničky Don’t Play Your Rock ’n’ Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol jsou dodnes hity, jejichž povedené a vemlouvavé melodie mají v uších generace posluchačů. A to i díky oblibě rozhlasových stanic, z jejichž playlistů nikdy nezmizely. Není bez zajímavosti, že v roce 2015 kapela oslaví 50 let od svého založení a 40 let na scéně! Vstupenky v ceně od 790 Kč jsou exkluzivně v síti Ticketpro.

Koncert proběhne v sobotu 21. února 2015 ve Velkém sále pražské Lucerny. Začátek programu, jehož hlavními hvězdami budou Smokie, je v Praze plánován od 20 hodin. Program koncertu rozšíří speciální host - skupina KEKS a také předkapela, která vzejde se soutěže, která je vyhlášena na stránkách pořádající agentury Brnokoncert.

Chcete se jít na koncert podívat zadarmo?

Dvě z vás mají nyní šanci vyhrát dva lístky. Stačí do diskuze pod tímto článkem napsat, zda rády chodíte na koncerty a jaký nejzajímavější/nejvtipnější zážitek jste si z takové akce odnesly. Dvě nejlepší odpovědi budou odměněny.

\sdfysfv

Reklama