Příznivci čokolády mají během letních dnů další důvod pro její konzumaci. Speciálně pro léto 2003 přichází limitovaná série čokolády Orion Studentská Pečeť.

Novinka představuje tři mléčné čokolády Orion Studentská Pečeť uložené v elegantní plechové dóze. Kromě spousty energie tak „čokoholici“ získají i praktickou věc do své domácnosti.

Orion Studentská Pečeť připravila pro milovníky čokolády praktickou plechovou dózu se třemi 200 g tabulkami mléčné čokolády uvnitř. Dóza je dobrým pomocníkem při převozu a skladování čokolády v letním období. Hodí se jak do nákupní tašky, tak do auta, na dlouhé cesty, na výlety nebo dětem na letní tábory.

Kromě toho čokoláda dodá potřebnou energii při prázdninových „výkonech“. Tři ingredience Orion Studentské Pečeti - směs rozinek, oříšků a želé, obalené v mléčné čokoládě - jsou známé jako rychlý zdroj energie.

Barevnost dózy napovídá, že je určena pro skladování čokolády Orion Studentská Pečeť. A když se po tabulkách této oblíbené pochoutky jen zapráší, dózu můžete i nadále doplňovat dalšími čokoládami nebo sladkostmi. Také může sloužit jako zásobník na tužky, pastelky, pera, i jako obal na svačiny dětem do nadcházejícího nového školního roku...

Každý si jistě najde svůj vlastní způsob jak dózu využít, a to jak děti, tak i dospělí – fantazii se meze nekladou.

Orion Studentská Pečeť - tři tabulky 200 g čokolády v plechové dóze bude v prodeji v průběhu léta. Doporučená prodejní cena je Kč 118,50.

Soutěž o 10 balíčků Studentské pečetě v krabičce probíhá na této soutěžní stránce.