Již dvakrát jste měly možnost získat měsíční správcovství našeho Facebookového (FB) profilu. Soutěž zaujala mnoho čtenářek a proto je tu její třetí pokračování. Získejte za aktivní správcovství až 1.000 korun!

Používáte Facebook? Pokud ano, máme pro vás pokračování naší soutěže o správcovství! Využijte čas strávený na FB tento čas a vyhrajte až 1.000 korun!

O správcovství našeho FB profilu jste soutěžily již dvakrát, milé čtenářky. A čtenářky Tetička25 a Malinke-kote si za své správcování odnesly pěkných 500 korun! Staly se tedy středně uspěšným správcem! Překonáte je? Můžete to zkusit. Jak na to?

Staňte se měsíčním správcem našeho Facebookového profilu: Žena-in.cz na FB!

Co musíte splnit?

  • Mít aktivní účet na Facebooku.
  • Dosáhnout v našem FB turnaji samolodí výsledku 49 a méně sestřelů.
  • Mít štěstí při losování správce.

Co můžete získat?

Měsíční správcovství našeho Facebookového profilu. Aktivně tak budete ovlivňovat Facebookovou identitu magazínu ŽENA-IN.cz formou vkládání odkazů, tvoření Facebookových anket či třeba upozorňování svých Facebookovoých přátel na zajímavé články a soutěže v našem magazínu.

Odměnu 200 až 1.000 korun, podle toho, jak úspěšnými správci budete. V současné chvíli je počet Facebookových přátel magazínu ŽENA-IN.cz okolo 450, stoupne-li tento počet na číslici okolo 1.000, půjde o středně úspěšné správcovství. Stoupne-li na číslici okolo 1.500, budeme považovat správcovství za velmi úspěšné. Úspěšnost správcovství posoudí redakce také podle počtu přístupů ze stránky Facebooku na stránky magazínu ŽENA-IN.cz.

  • Nepříliš úspěšný správce získá odměnu 200 korun.
  • Středně úspěšný správce získá 500 korun.
  • Velmi úspěšný správce získá 1.000 korun.

Pokud vás tato soutěž zaujala, tak hurá na samolodě, které budou (pro správcovské období od 10. 1. do 10. 2. 2012) aktivní do 11.00 hodin v pondělí 9. 1. 2012. Turnaj najdete zde...

Reklama