Krásné a sexy spodní prádlo je doménou nás žen. Nikdy ho není dost a pokaždé se hodí nové… Proto s námi soutěžte o komplet prádla slovinské značky Lisca.

Lisca modrý kompletVýherkyně si může vybrat jeden komplet, tzn. podprsenku a kalhotky v jakékoli cenové kategorii z eshopu. 

Lisca – pro božsky atraktivní vzhled

Objevte pečlivě navrženou kolekci Lisca pro jaro/léto 2017. Jarní kolekce Lisca Fashion je charakterizována bohatými výšivkami, jemnými materiály a květinovými potisky. Kolekce je k dostání i ve větších velikostech. Atraktivní modely a materiály jsou silně ženské, zároveň zaručují velké pohodlí. Kolekce Lisca Selection zaujme odvážnými vzory, které jsou doplněny o bohaté výšivky kombinované průsvitným tylem a hravými lemovkami. Návrhy jsou rozpoznatelné svým mysteriózním nádechem a vzácným svitem Swarovski krystalů.Květinové detaily a zdobení spolu s průsvitnými texturami vytvoří atraktivní vzhled každé ženy. negliže Lisca

Kolekce Cheek by Lisca je zde pro energičtější stránku života. Zvířecí potisky jsou doplněny romantickými vzory jemných květin. Kolekce je charakteristická svými hravými barvami. Pro přitažlivý look si vyberte jeden z modelů, který je zdoben krajkou či tylem a užijte si jeho hebkost a nekonečné pohodlí. Večer se můžete díky příjemným Lisca pyžamům a nočním košilkám proměnit z atraktivní bohyně do jemné, svůdné duše.

Více si můžete prohlédnout na: www.lisca.cz.

Soutěžní otázka, na kterou můžete odpovídat do nedělní půlnoci na náš email redakce@zena-in.cz, zní:

Kde se nachází prodejna Lisca v Praze?

1) Arkady Pankrác

2) Atrium Flóra

3) OC Palladium

Do předmětu emailu prosím napište Lisca soutěž. Těšíme se na vaše odpovědi.

Reklama