Suďte je!

Čím bude 20. díl pořadu Suďte je! výjimečný? Sešla se v něm v roli porotců skupina zástupců médií a mezi nimi i značná část redakce magazínu Žena-in!

Vyhrát set-top box můžete, když odpovíte na dvě lehké otázky v naší soutěži zde: Chcete set-top box? Abyste na ně odpověděli zaručeně správně, sledujte tuto středu (27. května 2009) na TV Barrandov pořad Suďte je!, ve kterém se dozvíte správné odpovědi.

V tomto díle měla porota odsoudit domnělého vraha vlastní manželky, „pana Soukupa". Jestli rozhodla porota stejně jako kdysi ve skutečném případě soud, to se dozvíte již zítra v noci. Zatím pro vás máme několik impresí z natáčení...

 

Zora Dodková (zcela vpravo nahoře)

Zora Dodková

Účast v poradu Suďte je! jsem prožívala docela dobře, bez nějakých větších emocí. Šla jsem do toho z velké části ze zvědavosti. Rozhodnout o vině nebo nevině někoho je vždy velmi těžký úkol, protože jakékoliv chybné rozhodnutí může ovlivnit další život tohoto jedince. K rozhodování musí člověk přistupovat s velkou odpovědností, o což jsem se snažila.

 

Zuzana Sommerová (uprostřed)

Zuzana Sommerová

Na natáčení se mi popravdě vůbec nechtělo. Nechtělo se mi exhibovat před televizními kamerami, natož před nimi mluvit. Nakonec jsem byla sama překvapená, jak mě to bavilo. Zajímavá byla nejen komunikace mezi soudkyní, žalobkyní a obhájcem, ale také naše přestávkové diskuse. Rozhodnout se pro mě nebylo tak složité. Měla jsem od začátku na vinu či nevinu svůj názor, a ten se nezměnil. Byla to ale z mé strany pocitová záležitost, což by asi u soudu neprošlo. Co se týká samotného případu, zřejmě jsme neměli k dispozici všechny dostupné informace, ale pokud ty, které jsme dostali, byly pravdivé, překvapilo mě, jak nedůsledná je u tak závažného zločinu práce naší policie.

 

Kam dál?

Soutěž o set-top box: Chcete nový set-top box?

Další reakce účastníků:
Míša Kudláčková a Jakub D. Kočí: Těšte se na středu!
Klára Křížová a Zuzana Hainallová: Suďme ho, vrahouna!
Klára Milošová a Pavlína Sýkorová:Budeme v televizi, tak se koukejte koukat!

Rozhovor s Johnem Bokem: Pedofil má právo na děti!

Reklama