Chcete si dát trochu do těla? Máte ráda pohyb a obzvlášť aerobic? Pro sportovní nadšence máme dneska soutěž o vstupenky na Corny Linea Wellness Marathon. Tři z vás vyhrají dva lupeny a tak můžete vzít třeba svojí kamarádku.

Jak hrát a vyhrát?

Váš úkol je jednoduchý. Vymyslete vlastní krátkou (nebo i delší) a vtipnou definici pro pojem LÁSKA. A hoďte ji do diskuze pod touto novinkou. Fantazii se meze nekladou, omezena jste pouze časem. Soutěž začíná právě teď a končí zítra v poledne, tedy 21. května 2010 ve 12 hodin.

Jako příklad uvádím svou originální a oblíbenou hlášku, kterou jsem se ráčila pronést už v pubertálním věku: "Láska je jako stěhovavý pták. V zimě není a v létě na mě sere z vysoka."

Věřím, že jsem vám tímto nenasadila laťku tak vysoko, aby se nedala překonat.

O co se hraje?

Autorky tří nejlepších hlášek se můžou těšit na lístky na Corny Linea Wellness Marathon pro dvě osoby. A tak můžete vzít i kamarádku, kolegyni nebo někoho z rodiny.

Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness proběhne v neděli 6. června, od 9 hodin v O2 areně v Praze 9.„WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Celkem si můžete vybírat z 24 lekcí vedenými těmi nejlepšími lektory, zacvičí si s vámi i řada celebrit a hlavně zažijete největší zumba party! Fenomén letošního roku bude finálovou hodinou hlavní stage O2 Arény. Na 100 kolech se pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy, představí se řada novinek. Proběhne wellness výstava výrobků a služeb, na 30 stánků s atraktivním zbožím. Novinkou bude hlídání dětí pro cvičící maminky a diagnostická místnost. Bohatý doprovodný program, exhibice a tombola plná cen. Určitě je na co se těšit.

Podrobnější informace o akci a programu najdete ZDE.

Pokud vás tahle akce opravdu láká a chcete vyhrát dva lupeny, zahřejte si mozkové závity a svou definici pro slovo LÁSKA napište do diskuze.

Reklama