Zajímají vás dětské hvězdy? Nebo si vzpomínáte na příhodu jako vystřiženou z hvězdné komedie s vaším dítkem v hlavní roli? A jste navíc soutěživá duše? Neváhejte a zapojte se do dnešních soutěží na Ženě-in.

První soutěž naleznete v dnešním článku Dejte si destilát z dětských hvězd. Hraje se o knihu z Edice České televize Dětství před kamerou, kterou napsala režisérka Simona Oktábcová.

Pravidla soutěže: V našem magazínu vyjdou v listopadu a prosinci postupně čtyři rozhovory s dětskými hvězdami. V každém rozhovoru najdete soutěžní otázku, na kterou budete do diskuze odpovídat. Ze soutěžících, kteří napíší všechny správné odpovědi, vylosujeme tři výherce, ti obdrží knihu Dětství před kamerou.

Soutěžních otázek bude celkem pět, první z nich naleznete spolu s podrobnými pravidly zde.

Druhá soutěž je připravena pro každého, kdo má v zásobě alespoň jeden vtipný příběh, jehož hlavním aktérem je bolestně upřímné dítko. V dnešním článku Upřímnost nejmenších bývá trestuhodná můžete soutěžit o knihu Plavání dětí s rodiči (Irena Čechovská) od nakladatelství Grada, dětský bylinný čaj Baby Tea značky Teekanne a kuličkový deodorant Fa.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: Připravily vám vaše upovídané ratolesti nějakou pernou chvilku? Podělte se o svůj příběh. Soutěžní příspěvky vkládejte do diskuze pod článkem do čtvrtečního poledne. Ze všech příspěvků vybereme ten nejvydařenější a jeho autorka bude odměněna. 
 

Reklama