Nyní s námi můžete hubnout, zpevňovat tělo, zvyšovat svoji energii nebo se zklidňovat, poznávat posilující a očišťující jídla, energetická cvičení, různé druhy masáží a cvičení ve fitness. Prostě krásnět, dostávat se do harmonie fyzické a psychické.

Soutěž Hubněte a krásněte
Je pro všechny z vás, které se nyní snaží zhubnout nebo zpevnit tělo, zbavit se únavy, posílit imunitu, přidat do svého života více energie i radosti. Prostě je pro všechny z vás, které chtějí zkrásnět, udělat něco pro to, aby se cítily lépe a byly se sebou spokojenější.

Jedna za všechny
V minulém týdnu jsme se v jedné naší anketě ptali na váš vztah k hubnutí v tomto roce. Nejvíce hlasujících odpovědělo, že jejich životní snem je zhubnout, ale neví, zda to dokáží. Stejné pochybnosti má i jedna z vás, která se před vašima očima pokusí zhubnout. Bude to hrdinka Iva, kterou vám představíme zítra. Budete moci sledovat její pokroky, pochybnosti, překážky, vítězství po celou dobu a porovnávat s ní svoje úspěchy.
Nepůjde přitom o to, kolik kilogramů celkem zhubne, kolik centimetrů v pase jí ubude, ale aby se po skončení tohoto programu cítila lépe, zdravěji, vyrovnaněji, spokojeněji sama se sebou. Sama už vyzkoušela mnoho zázračných diet a hubnoucích metod. Ale nikdy u ní změna nebyla trvalá. Rozhodla se proto změnit svůj životní styl a více se o sebe starat. Chcete se k ní přidat a zkusit  hubnout, zpevnit své tělo a celkově se zharmonizovat?

Jak soutěžit?
Ty z vás, které se chtějí přihlásit, pošlete do redakce na e-mail redakce@zena-in.cz do pondělí 4. 2. 2008 své dvě fotografie - zepředu a z profilu, obě ve stejném oblečení (buď v plavkách nebo v přiléhavém dresu) a svoji vyplněnou přihlášku, kterou najdete ZDE. Tam prozradíte svoji výšku, váhu, některé míry, datum narození (kvůli astrologickým radám :-)), ale hlavně - čeho chcete dosáhnout v příštích dvou měsících a proč. Další část se bude zabývat vaším jídelníčkem, cvičením a také i tím, co děláte pro svůj pocit pohody a klidu.

A pak už se každá z vás bude snažit změnit to, co si předsevzala. Určitou inspirací pro vás může být i proces změny Ivy. V průběhu soutěže připravíme i několik on-line poraden, kde budete mít možnost své dotazy konzultovat s odborníky, uveřejníme několik vzorových doporučení na změnu stravy, sestavených právě z vašich jídelníčků, doporučení na zařazení cvičení a relaxací. Všechny zveřejněné údaje budou anonymní - svůj jídelníček si asi poznáte. :-)

Soutěžící čtenářka nám každý týden vždy do pondělní půlnoci pošle zaktualizovanou přihlášku, kde popíše (znovu vyplní), co se jí za uplynulý týden povedlo změnit a zlepšit. Poprvé tyto informace pošle 11. 2. a potom ještě třikrát.

Kdo bude vítězkou?
Vítězkou nebude ta, která zhubne nejvíce kilogramů v průběhu soutěže, ale ta, která nám skutečně po celou dobu bude posílat dokumentaci svého procesu krásnění. Ze soutěžících příspěvků vybere odborná porota do finále deset nejúspěšnějších, které vám představíme 6. března. Vy sami z nich vyberete tu nejlepší svým hlasováním.

Ceny pro vítězku
Vítězka získá kosmetický balíček Biotherm na zpevnění těla hodnotě cca 1000.- Kč a bílou mikinu Humdrum. Více vidíte na fotografiích.

Takže přejeme všem úspěchy při Vašem krásnění, hubnutí a harmonizaci!

Reklama