Křečové žíly jsou velmi nepříjemné onemocnění. Nejčastěji trápí ty z nás, které v zaměstnání dlouho stojí, anebo ty, které mají sedavé zaměstnání. Vypořádejte se s nimi pomocí prostředku Varixinal, se kterým můžete právě teď hrát v soutěži o zajímavé ceny!

 

Křečové žíly jsou rozšířené povrchové žily s typickým klikatým průběhem, které se mohou vyvinout také v konečníku, v podobě hemeroidů, nebo v jícnu.

 

Pokud máte namáhavé zaměstnání, ve kterém celou dobu postáváte, ale i v případě, že svou celou pracovní dobu prosedíte, jistě znáte pocit mravenčení, křečí, těžkých, nebo dokonce oteklých nohou. Tyto projevy jsou prvními příznaky chronické žilní nedostatečnosti. Křečové žíly (varixy) dolních končetin patří mezi nejčastější chronická onemocnění v populaci. Dokonce už ve věku 30 let postihují 20 % žen a 3 % mužů, přičemž s věkem výskyt tohoto cévního onemocnění stoupá.

 

Křečové žíly jsou vakovitě rozšířené povrchové žíly s typickým klikatým průběhem. Obvykle se vyskytují na dolních končetinách, ale mohou se vyvinout i jinde, například v konečníku (hemeroidy) nebo v jícnu.

 

 

Jak vám Varixinal tablety pomohou?

Varixinal tablety posilují žilní stěny a zlepšují prokysličení. Varixinal je unikátní kombinací čtyř léčivých rostlin – koňský kaštan, gotu kola, borůvky a listnatec bodlinatý. Extrakty z těchto léčivých rostlin posilují žilní stěny, snižují tvorbu otoků a modřin, zlepšují prokysličení a prokrvení tkání. Příznivé působení bylinných výtažků je doplněno vitaminem C a bioflavonoidem hesperidinem, které významně přispívají k posílení cévní stěny.

 

Se soutěží, která trvá až do 30. července 2005, můžete s přípravkem Varixinal soutěžit a vyhrát celkem 501 atraktivních cen!

 

Hlavní cenou v soutěži je digitální videokamera CANON.

Další ceny - 200 ks houpacích sítí a 300 ks balíčků se značkovým kompresivním punčochovým zbožím od firmy Aries!

 

Více o soutěži se dozvíte ZDE 
 

Více o Varixinalu se dozvíte ZDE  

 

Reklama